Uysal'dan Kavaklık'a Davullu Zurnalı Çıkarma!..
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, mahalle çalışmaları kapsamında Belediye Meclis Üyesi Adayları, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile Kavaklık, Göçmenler Sokak, Solak Yol ayrımı mevkii bölgesine davullu-zurnalı çıkarma yaptı.
05/03/2014

AK Parti’nin giydirilmiş araç konvoyu ile yapılan çıkartmada balkonlardan el sallayan çok sayıda vatandaş Uysal’a sevgi gösterisinde bulunurken, evlerinden sokaklara inen vatandaşlar Uysal’a, ‘Artık belediye başkanımız değişsin. Bu kez seninleyiz doktorum. Sahilden başka bir şey görmüyoruz’ diyerek destek mesajları verdi.
“TEK TEK EVLERE GİRİLDİ, PROMOSYON DAĞITILDI”
Vatandaşların evlerine giren gençlik kolları ve kadın kolları üyeleri de Uysal’ın projelerinin yer aldığı kitapçık, atkı, parfüm, şapka ve AK Parti’nin bölgeye yaptığı yatırımları anlatan broşürleri dağıttı. Davul-zurna çalınırken, bazı vatandaşların balkonlarda oynaması ise seçime renk katan güzel görüntüler olarak görüldü.
“GİRDİĞİ HER SOKAKTA UYSAL’A SEVGİ ÇEMBERİ”
Girdiği her sokakta vatandaşlardan gördüğü ilgi karşısında mutlu olan Uysal, ‘Size söz veriyorum. Sadece sahile değil tüm mahallere eşit hizmet gelecek. Mahallelerinizde hizmet açısından hiçbir eksiğiniz kalmayacak’ dedi.
UYSAL: “SİZE SÖZ. BUNLARIN HEPSİNİ YAPACAĞIZ!..”
Uysal’ın projelerle dolu kitapçıklarını inceleyen vatandaşlar, ‘Bunların hepsi yapılacak mı?’ diye sorunca Uysal’da, ‘Söz. Hepsi yapılacak. Ereğli’yi yeniden inşa ediyoruz. Gülümseyen mutlu kent yaratıyoruz. İnsanlar artık mutlu olsunlar. Her mahalle için değişik çalışmalarımız var.’ diye yanıt verdi.