1,5 kilometre yol düzenlendi
Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Ağdacı Mahallesi’ne bağlı Perşembeliler Sokak’ta iş makineleri ve fuller malzemelerle gerçekleştirilen hummalı bir çalışma neticesinde 1,5 KM’lik yolu ulaşıma elverişli hale getirdi.
05/03/2014

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın çalışmalarla ilgili açıklamasında Mahallelerde vatandaşların ihtiyaç duyduğu hizmetleri vererek hayatı kolaylaştırmaya devam ettiklerini ifade ederek bu kapsamda Perşembeliler Sokak yollarını da iyileştirdiklerini ve vatandaşlara uzun yıllar sorunsuz şekilde ulaşım imkanı sağlamak için bu sokağın yollarını da asfalt malzemelerle düzenlenecek yollar programına dâhil ettiklerini söyledi.

Açıklamasında yol düzenleme çalışmalarının tüm mahallelerin ihtiyaç duyulan her noktasında süratle devam edeceğini vurgulayan Akın “Belediye olarak her gün tüm birimlerimize bağlı ekiplerimizi mahallelerimize sevk ediyoruz. Tüm cadde ve sokaklarımızda vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılayıp kentte hayatı kolaylaştırmak için ne lazımsa yapıyoruz. Bu çerçevede Aladağ Mahallesi’ne bağlı Perşembeliler Sokak yollarını da fuller malzemelerle tesviye ederek ulaşıma elverişli hale getirmek üzere çalışma başlatmıştık. Ekiplerimizle hafta sonu yoğun şekilde çalışarak bu sokağımızın 1,5 KM‘lik yolunu ulaşıma elverişli hale getirdik. Bu sokağımızın yollarını vatandaşlarımıza uzun yıllar sorunsuz şekilde ulaşım imkanı sağlamak için asfalt malzemelerle düzenlenecek yollar programımıza da aldık. Yol iyileştirme çalışmalarımız mahallelerimizin ihtiyaç duyulan diğer noktalarında devam edecek” dedi.