Volkan Konak sadece Ekspres’e konuştu

17. Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali kapsamında konser veren Volkan Konak sadece gazetemiz Batı Karadeniz Ekspres’e konuştu.
08/07/2010

     Yerel ve ulusal hiçbir basın kurumuyla konuşmayan Konak, büyük bir teveccüh göstererek sadece gazetemize konuştu. Görüşmemizi sağlayan Kdz. Ereğlili Bankacı Muammer Baloğlu oldu.     Konser öncesi görüşlerini aldığımız Volkan Konak, “Çok yoğun bir konser turnuvamız var. 8 Temmuz ‘da İstanbul Büyükçekmece Kültür Festivali, 9 Temmuz’da Yalova, 10 Temmuz’da Kıbrıs Kaya Artemis Resort Otel’de konserlerimiz var. Tabii ki yoruluyoruz. Bunlar tatlı yorgunluklar. Halkın gösterdiği teveccüh karşısında yorgunluklarımızı unutuyoruz.


Bu Ereğli’deki ikinci konserim. Buraya yabancı değilim. Ereğli ve Alaplı’ya dostlarımı ziyarete geliyorum. Burada konser vermekten mutluluk duyuyorum.


     Muammer kardeşim beni konserlerimde yalnız bırakmıyor. Bartın konserimi izlemeye geldi. İstanbul Maltepe konserimde de beraberdik. Kıbrıs’taki konserimde de misafirim olacak” dedi.