Tehlike ortadan kaldırılıyor | Şampiyon İrlanda Yolcusu | TSO, TOBB EĞİTİMİNE KATILDI | KAMPANYAYA KATILIM ÇAĞRISI… | BAHAR ALERJİSİ KAPIYI ÇALIYOR | TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ | GAZETECİLER DERNEĞİNDEN JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET.. | AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI | MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI | Karabük Belediyesi Yeni Parklar ile Yeşil Alanları Çoğaltıyor |

Bugün 24.01.2018

CHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimininin çalışmalarını sizce nasıl?

Seçenekler
Halil Posbıyık
Dr. Hüseyin Uysal
Dr. Recep Erdoğan
Mevlüt Özdemir

Sonuçları Göster

Tekil (Bugün) 566
Toplam 7674356
En Fazla 101842
Ortalama 2185
 
“BÜYÜK DESTEK”
 
 
Ereğli CHP kurmayları Damla Organizasyonda düzenlenen kahvaltıda liderlerle buluştu.

17/05/2011

Ereğli’de faaliyet gösteren STK’lar CHP Milletvekili adayı Neriman Posbıyık’a tam destek verdi. Posbıyık, 12 Haziran seçimlerini 2. kurtuluş savaşı olarak gördüğünü belirterek; “Ya var olacağız ya yok olacağız.”,dedi.

 

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık dün sabah Damla Organizasyonda düzenlenen kahvaltıyla Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve yönetimleri, Muhtarlar, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya geldi..

Lider’ler Neriman Posbıyık’

“CHP OLARAK ÇARPIKLIKLARI GİDERECEĞİZ”

Kahvaltının açılış konuşmasını CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal yaptı.

Kartal yaptığı konuşmada Ereğli’nin ekonomik ve sosyal anlamda gerilemeye başladığını altını çizerek; “3-4 ay önce genel merkezden genelge geldi. Genelgede Kdz Ereğli’deki sorunlar ile ilgili bilgiler istendi.  Bizler de konu ile ilgili olarak sivil toplum örgütlerinden raporlar istedik. Gelen raporlarda ortak nokta Ereğli’nin ekonomik ve sosyal anlamda gerilediğiydi.

120 yıldır bu topraklarda kömür var, 50 yıldır demir-çelik var ama burası geriye gidiyor. Bu kabul edilebilir bir şey değildir.  Japonya ekonomisi ülkemizden kat kat fazla olmasına rağmen Türkiye’deki milyarder sayısı kadar milyarder yok.  Kömür ve demir-çeliğin olduğu yerde bu ekonomik sıkıntılar olamaz. Bu bir çarpıklıktır. Biz bu çarpılıkları CHP olarak gidereceğiz. CHP olarak bu dönem hiçbir dönemde olmadığı kadar ciddi projelerimiz var.”

“12 HAZİRAN SEÇİMLERİ 2. KURTULUŞ SAVAŞIDIR”

Hayrettin Kartal’ın ardından söz alan Neriman Posbıyık, bölgenin tek kadın milletvekili adayı olduğunu hatırlatarak seçilmesi halinde meclis’te ‘kadınların sesi’ olacağını belirtti.

Posbıyık:“Ben bir anneyim, kadınım, Sivil toplum kuruluşunun özel sosyal yardım projelerinde yer alarak ihtiyacı olan vatandaşlarımızın sıkıntılı günlerinde yanında olma mücadelesi verdim ve vermeye de devam edeceğim.

Ben 12 Haziran seçimlerini ülkenin var olma, yok olma savaşı olarak, 2.Kurtuluş Savaşı olarak görüyorum. Birlik ve beraberlik altında bir çatıda toplanarak; hizmet vereceğimiz, elinizi uzattığınızda yakalayabileceğimiz milletvekilini seçeceğinize inanıyorum.

12 Haziran seçimleri yavrularımızın, torunlarımızın aydınlığa ya da karanlığa gideceğinin seçimidir. Ben bu uğurda elimi değil kendimi taşın altına koydum.

Emeğin; mücadelenin başkenti Zonguldak son zamanlarda yoksulluğun kenti haline geldi. Her yerde insanlarımız inim inim inliyor, gençlerimiz kahve köşelerinde pinekliyor. Üniversite okuyan gençler sıkıntı içinde. Harç parasını ödeyemeyenler var. Bu sebepler beni milletvekili adayı olmaya sürükledi. Bu sıkıntıları çözmek için ant içiyorum.

“AKP’NİN OYLARININ ARTMA SEBEBİ YOKSULLARIN SAYISININ ARTMASIDIR”

“..Genel Başkanımızın sizlere sunduğu Aile Sigortasını yürekten destekliyorum. Bu proje ile ev hanımları için büyük bir öneme sahip bir proje. Yoksul olan, ihtiyaç sahibi olan her ailedeki ev hanımına 600TL yatacak. Okuyan öğrenciye göre bu rakam 1-200 TL’ye kadar çıkabilecek. 1’den devam: Yıllardır sadaka toplumu haline geldiğimiz insanlarımızın geçimine imkan veren Aile Sigortası çıkartıyoruz. Avrupa’da bunun gibi 9 sigorta var. Çiftçi Sigortası gibi. Bizde sadece Aile Sigortası uygulanmıyor. AKP’nin oylarının artma sebebi yoksulların sayısının artmasıdır. CHP ile ülkemiz rahat bir nefes alacaktır.”

“EMEKLİLER İÇİN İNTİBAK YASASI”

 

“..Ülkemizde emekliler mutfak masraflarını bile karşılayamaz durumda, AKP Emekliyi de yoksul hale getirdi. İntibak Yasasıyla maaş farkları ortadan kalkacak. Emekliler de evlerine ekmek getirebilecek, rahat bir nefes alabilecek.”

“TTK VE TERSANELER İÇİN EYLEMLERE BAŞLAYACAĞIZ”

“..İlçemizde kurulan tersanelerin yeter ki bölgemizde istihdam yaratsın diye denize girdiğimiz sahile yapılmasına göz yumduk. 7000 işçi burada işe başladı. Ama 2 sene gibi kısa bir sürede 7000 işçi işten çıkartıldı ve ne olacakları bile belli değil. Bölge milletvekillerinden bir tanesi bile işçinin önüne geçip de “işçilerimizin hali ne olacak?” demiyor.

Bir tek Belediye Başkanımız Halil Posbıyık bu işçilerimiz için kavga etti. Meclise gittiğimiz de Halil Posbıyık ve Sivil Toplum Kurumu ile birlikte TTK ve tersanede bizim haklarımız savunmazsam namerdim.

Taşeron işçilerini yerin altında ve üstünde eli yüzü simsiyah çalışıyor. ‘Taşeron sistemine bir son vereceğiz’ dediğimde işçiler ‘biz mahvoluruz’ diyor. AKP ‘taşeronluk kalkarsa işsiz kalacaksınız’ diye işçileri korkutuyor. Ben, ‘hayır taşeronluk kaldırıldığında, hepimiz kadrolu, sendikalı olacaksınız 6 ay sonra ne yapacağınızı bilmeyecek durumda olmayacaksınız’ dediğimde sevinçle karşıladılar. 

“MUHTARLARA SESLENİYORUM:”

“..Ülkemiz için köylerimizdeki vatandaşlarımız ya kahve köşelerinde pinekliyor, ya da köyü, Ereğli’yi terk etmiş. Köy muhtarlarının neler çektiğini biliyoruz. Köylerimizde Başkanımızla beraber bütün desteği vereceğimizi haykırıyorum.

Ben kadınım, yürekli bir insanım. Bu bölgeye yapacağımız çok şeyler var diyerek yola çıktım. Birlik olalım sesimizi duyuralım. CHP adaylarını birlikte meclise çıkaralım. Ben size inanıyorum. Yürekten güveniyorum.12 Haziran seçimleri ülkemiz ve bölgemiz için çok önemli.”

“BİR ÇATI ALTINDA BİRLEŞELİM”

“..Mehmet Haberal için yapılar çirkin propagandayı eleştiriyorum. Adaylar belirlenmeden önce Ereğli ve Alaplı adayına 2. sıra verilmezse adaylıktan çekileceğimi belirtmiştim. CHP Zonguldak listesi 1. sıra Ali İhsan Köktürk, 2. sıra Neriman Posbıyık olarak oluşturulmuştu. Daha sonra kontenjandan Mehmet Haberal 1. sıraya getirildi. Haberal, tüm ülkenin takdirini toplayan bilim adamı, yaptığı organ nakilleriyle birçok hayat kurtararak dünyaca ünlü bir isim. Tutuklu ama 2 seneden fazla süredir suçunu kendisi dahil kimse bilmiyor. Burası yargıya kalıyor. Mehmet Haberal’ın bölgemize gerek sağlık gerekse eğitim anlamında büyük faydaları olacaktır. Mecliste kendisiyle olmak bana büyük bir gurur verecektir.

Köylerin yol, su gibi birçok sıkıntısı var. Bize destek olun. Bir çatı altında bir araya gelelim”, şeklinde konuştu..

“ZONGULDAK GÖÇ VERİYOR”

CHP Milletvekili adayı Neriman Posbıyık’ın konuşmasının ardından söz alan eşi Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık; Ereğli’de işsizlik diye bir sıkıntının olmaması gerektiğinin altını çizdi. Posbıyık hükümetin Zonguldak’a sırtını döndüğünü ve AKP Milletvekillerinin Zonguldak’a hizmet getirmek için hiçbir çaba sarf etmediklerinin altını çizdi..

Posbıyık:“Seçimlere bir aydan daha az bir zaman kaldı. Kötü günlerden geçiyoruz. Ereğli 8000 kişilik bir köy kasabası iken böyle sorunları yoktu. Daha sonra Erdemir, tersane, çimento fabrikaları, boru fabrikaları kuruldu ama nafile. Gençlerimiz burada iş bulamıyor, diğer şehirlere göç ediyor. Türkiye’nin en büyük sanayi kenti olmamıza rağmen bu sıkıntıların yaşanması bir yerde bir hata, bir eksiklik olduğunun ifadesidir. Ereğli’de işsizlik olmaması lazım. Bana göre milletvekillerimizin hiç suçu yok. Tersanelerden 7000 işçi atıldı hiçbir milletvekili sesini çıkarttı mı? Devlet 7000 işçi atılmasın diye tersane sahiplerine teşvik veriyor. Ama işçinin parası yine ödenmiyor. Çünkü müteşebbisler borç batağı içinde. İş bulamıyorlar. Türkiye Cumhuriyeti tersaneleri kalkındırmak için 8 tane tersaneye birer gemi siparişi verebilir. İktidar Partisi hiç ses çıkartmıyor. Termik Santral, Kantar, Kız Meslek Lisesinin satılışıyla ilgili hiçbir milletvekili söz söylemiyor. Haberleri bile yok. Öğretmen evi yanı 9 trilyona satılığa çıkartıldı.

“İNSANLARIMIZ AÇ!”

“..Gençler işsiz, insanlarımız aç. Milletvekillerini vatandaşlar göremiyor. Bu yüzden sorunları için bana geliyor. Milletvekillerine ben ulaşamıyorum, vatandaş nasıl ulaşsın. Babalarından harçlık almak zorunda kalan üniversite mezunları var. Bir yerde bir hata var. Biraz yürekli olmamız lazım. Eğer böyle vatandaşın derdiyle ilgilenmeyen milletvekillerini seçmeye devam ederseniz daha çok kişi işsiz kalacak, aç kalacak, sıkıntıya düşecek. Burada suç seçmende.”

“BENİM ANKARA AYAĞIM TOPAL KALDI”

“..Zonguldak’ta düzen değişmezse elden gidecek. Bakkal, manav, market herkes nasibini alacak, kötüye gidecek. Ben vergimi ödüyorsam, askerlik yapıyorsam devlet de sosyal sorumluluklarını yerine getirecek. Bizler sesimizi çıkartmazsak, eylem yapmazsak Ankara sesimizi nasıl duyacak? Demokratik kurallar içerisinde Zonguldak eylemlere başlayacak, sesinizi yükseltmezseniz ekonomik yönden batmaya mecburdur. 12 Haziran’da bildiğiniz gibi oy kullanırsanız da ben 13 Haziran’da yine Belediye Başkanı olacağım. Ben hizmetleri yerine getiriyorum. AKP Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan’la bazı konularda anlaşamazsak da Ereğli için bir şeyler yaptı. AKP Fazlı Erdoğan’ı arayacak. Benim Ankara ayağım topal kaldı.

“ADAM GİBİ ADAMLARI, KADIN GİBİ KADINLARI SEÇİN.”

“..Neriman Posbıyık’ı da seçin de bakın Ereğli’de neler oluyor? İşsizlik, yoksulluk tanımıyorum. Ereğli’de bunların olması akla mantığa yatmıyor. Bu memlekette 40 senedir politikanın içindeyim, 17 senedir Belediye Başkanlığı yapıyorum. Siyasi görüşlerinizi bir kenara bırakın. Gençlerin gurbete gitmemesi için adam gibi adamları, kadın gibi kadınları seçin.”

“DİNİMİZİ KİMSE SİYASETE ALET EDEMEZ”

 Vatandaşlarımız için kurslar açıyorum, açmaya da devam edeceğim. Ereğli’deki tüm camilerde emeğim vardır. Benim hayırlarımı kimse bilmez. Biz sağ elinle yaptığın iyiliği sol erin görmeyecek zihniyetindeyiz. Müslümanlıkta Allah’la kul arasına kimse giremez. Hıristiyanlıkta Papaz araya giriyor ama Müslümanlıkta kimse giremez. Yüce dinimizi kimse siyasete alet edemez. Benim bölgemde devlet memurları siyaset yapamaz.

Dört dönemdir halk hangi partiden girersem gireyim beni %50’nin üzerinde oyla seçiyor. Ben geldiğim yeri unutmadım. Neriman Hanım’a oy vermeyebilirsiniz. Canınız sağ olsun. Bana ve Neriman Hanım’a yapmazsınız, çocuklarınıza torunlarınıza yaparsınız. Çocuklarınız, torunlarınız sizin için mezarınızda dua etmezler. Dinimiz ‘aç varken sen tok yatamazsın’ diyor.

“BABASINDAN İZİNSİZ DEVREK DIŞINA ÇIKAMAZ”

AKP’nin 3. sıra adayı Özcan Ulupınar. İyi bir genç. Babasından izinsiz Devrek dışına bile çıkmaz. Burada Neriman Posbıyık’a mı oy vereceksiniz, Devrekli adaya mı? Uyanın Ereğli. Biraz dik olun, mert olun. Bu memlekette namuslular namussuzlardan çok olunca işsizlik, yolsuzluk kalmayacak. Aç, işsiz insanlar, gençlerimiz ve evlatlarımız için hepinizi görevli olarak görüyorum. Ereğli’nin geleceği Zonguldak’ın geleceği için içimizden biri çıkmalı. Köksal Toptan, 40 yıldır Zonguldak’a bir şey vermedi. Gene  Toptan’a oy verirseniz benim vatandaşım tekme yemeyi, 2. sınıf olmayı kabul ediyor derim. Partim odun da olsa, kütük de olsa kimi aday gösterirse ona oy veririm diyorsanız siz bilirsiniz.”, şeklinde konuştu..     

 

1501

Yorum Ekle

Yazdır
   

YORUM LİSTESİ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

n

10/12/2014 - 21:53 TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ

n

10/12/2014 - 21:41 AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

n

10/12/2014 - 21:37 MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

n

10/09/2014 - 16:28 ZİRAAT ODASI BAŞKANLARI, ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

10/09/2014 - 16:17 CHP 91 YAŞINDA

n

10/09/2014 - 16:14 POSBIYIK, CHP KURULTAYINI DEĞERLENDİRDİ..

n

10/09/2014 - 15:16 REZİDANS FACİASI TBMM GÜNDEMİNDE

n

22/05/2014 - 10:13 ÇANAKÇILAR YÖNETİM KURULU BAŞKAN’I ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

12/03/2014 - 09:46 Başkan Posbıyık Projelerini tanıttı

n

12/03/2014 - 09:41 Ulupınar’dan Acil Sağlık Hizmetleri Yatırımları…

n

06/03/2014 - 07:34 Posbıyık, Kışla Sanayi Ve Elmatepe’yi Gezdi

n

06/03/2014 - 07:22 Milletvekili Candan’dan Vakıf Sözü

n

05/03/2014 - 10:59 Kartal: “Bu yalın gerçeği kimse değiştiremez”

n

05/03/2014 - 10:50 Uysal'dan Kavaklık'a Davullu Zurnalı Çıkarma!..

n

05/03/2014 - 10:44 Özdemir “Ereğli her geçen gün kan kaybediyor”

n

27/06/2013 - 10:53 ÇAKIR, ÇAYIRLI BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

n

15/06/2013 - 08:59 ULUPINAR, BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ

n

18/01/2013 - 15:51 TÜRKER: “SAĞLIK KURUMLARI HALK ADINA DENETLENMELİ”

n

18/01/2013 - 15:24 ULUPINAR, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN TOPLANTIYA KATILDI

n

17/01/2013 - 20:05 ÖZTÜRK: “ZONGULDAK ÖLÜMLERLE ANILIR OLDU”

n

17/01/2013 - 19:59 TÜRKER: “PARLAMENTO’DA ÇİFTÇİYİ GÜÇLENDİRME KOMİSYONU KURULMALI”

n

17/01/2013 - 19:53 ZONGULDAK’IN SORUNLARI KONUŞULDU

n

17/01/2013 - 19:45 ARSLAN KELEŞ’TEN ÇAKIR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

n

17/01/2013 - 19:39 ULUPINAR, DEVREKLİ KONUKLARINI AĞIRLADI

n

17/01/2013 - 19:08 CHP’Lİ KADINLAR ANADOLU YOLLARINDA

n

26/09/2012 - 09:30 ULUPINAR, ANTALYA 9. BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI

n

30/06/2012 - 16:40 “DÖRT DÖRTLÜK EĞİTİM TUZAĞI”

n

30/06/2012 - 16:06 EREĞLİ MUHTARLARI KÖKTÜRK’E SORUNLARINI İLETTİLER

n

30/06/2012 - 16:03 KÖKTÜRK: “SORUŞTURMA BAŞLATILACAK MI?”

n

16/06/2012 - 15:13 KÖKTÜRK: “ADLİYELERİN KAPATILMASI ADALETLİ Mİ?”

n

16/06/2012 - 15:00 ULUPINAR’I, MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ ZİYARET ETTİ

n

17/03/2012 - 14:53

“TÜRKİYE’NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR”

n

27/02/2012 - 17:44 CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü kurultayda ki yerini aldı

n

27/02/2012 - 17:42

Ulupınar, çalışmalara hız verdi

n

27/02/2012 - 17:30

AKP Yerel Yönetimler Toplantılarının son ayağını gerçekleştirdi

n

14/02/2012 - 16:12

Köktürk, Bozdağ’a MİT’i sordu

n

14/02/2012 - 16:04

ULUPINAR HIZLANDI

n

14/02/2012 - 15:55

MHP-AKP KAVGASI!

n

15/12/2011 - 13:12

AKP GENÇLİK KOLLARINDAN BELDE BELEDİYELERİNE ZİYARET

n

15/12/2011 - 13:09

“EĞİTİMSİZ MOLLALARA DEĞİL, ÖĞRETMENLERE KADRO VERİN”

n

15/12/2011 - 13:06

KÖKTÜRK’TEN SERT SÖZLER!..

n

15/12/2011 - 12:45

KARTAL, TEŞEKKÜR ETTİ

n

03/11/2011 - 15:43

KÖKTÜRK’TEN BAKANA SORU

n

15/09/2011 - 16:27 KALAY’DAN ZEHİR GİBİ AÇIKLAMA

n

19/08/2011 - 19:25

 “FİLYOS’A VERİLEN SÖZLER TUTULMALIDIR!..”

n

19/08/2011 - 19:21

CHP Heyeti’nden Kılıçdaroğlu ziyareti

n

19/08/2011 - 19:07 “34 Yıl Sonra Bir Araya Geldiler”

n

11/08/2011 - 14:19

KÖKTÜRK: “HABERAL’IN ZONGULDAK HALKINA KUCAK DOLUSU SELAMI VAR!..”

n

11/08/2011 - 13:55

CHP’NİN SESİ ÇIKTI!

n

14/06/2011 - 12:44

Candan, 12 Haziran’ı değerlendirdi

n

14/06/2011 - 12:38

EN BAŞARILI PARTİ CHP

n

12/06/2011 - 21:03

ZONGULDAK’TA AKP:3 CHP:2

n

12/06/2011 - 15:38

Posbıyıklar oylarını kullandı

n

12/06/2011 - 15:26

CHP’den dev konvoy

n

12/06/2011 - 15:23

CHP Mitingi

n

26/05/2011 - 13:56

“AKP SANDIĞA GÖMÜLECEK”

n

22/05/2011 - 14:30

ALAPLI`DA POSBIYIK COŞKUSU

n

22/05/2011 - 14:27

“TERMİK SANTRALE HAYIR!”

n

17/05/2011 - 20:19

“BÜYÜK DESTEK”

n

15/05/2011 - 19:02

BATUM; “POSBIYIK’A KEFİLİM”

n

15/05/2011 - 18:58

Akaya, “Hodri Meydan” dedi

n

15/05/2011 - 18:48

“Biz bir aileyiz”

n

14/05/2011 - 13:29

Posbıyıklar dur durak bilmiyor

n

14/05/2011 - 13:17

Akkaya; “AKP, Zonguldak’ta taşeron cenneti yarattı”

n

12/05/2011 - 18:16

“TOPTAN, ZONGULDAK İÇİN NE YAPTI?”

n

12/05/2011 - 16:43

“BU NASIL CHP”

n

06/05/2011 - 18:44

“Halkın Neriman Ablası”

n

06/05/2011 - 18:35

“MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İPOTEK ALTINA ALINDI”

n

06/05/2011 - 18:28

Bağımsız Milletvekili Adayı Ali Uzun TSO’yu ziyaret etti
”Hizmet almada geriyiz”

n

06/05/2011 - 18:21

Verem Savaş’tan Posbıyık’a destek

n

11/04/2011 - 17:51

Aday Listeleri belirlendi

n

02/04/2011 - 19:28

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

n

02/04/2011 - 19:21

Kır’dan teşekkür ziyareti

n

02/04/2011 - 19:11

NERİMAN POSBIYIK’A BÜYÜK DESTEK

n

02/04/2011 - 19:02

Yazıcıoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor

n

02/04/2011 - 18:57

Arslan Keleş, teşekkür etti

n

11/03/2011 - 13:21

POSBIYIK İSTİFA ETMEDİ

n

11/03/2011 - 13:14

YAZICIOĞLU, ADAY GİBİ!..

n

11/03/2011 - 13:03

Türker: “Her vatandaş 4 bin dolar borçlu doğuyor”

n

11/03/2011 - 12:54

Aday adayı başvuruları 14 Mart’ta sona erecek

n

04/03/2011 - 13:21

CHP İl Başkanı Tümer Peker özeleştiri yaptı

n

04/03/2011 - 13:16

CHP İlçe Başkanlığı’na atanan Kartal’dan birlik mesajı

n

26/02/2011 - 14:21

PEKER’İN EREĞLİ GAFI !..

n

26/02/2011 - 14:08

YAZICIOĞLU, “YARIŞTA BEN DE VARIM!..”

n

26/02/2011 - 13:57

Yazıcıoğlu, partisini ziyaret etti

n

03/02/2011 - 10:36 Çıladır: “Zonguldak ve Ereğli’nin kent kesimleri CHP’nin lokomotifi”

n

08/01/2011 - 19:31

TDH’liler, CHP’li oldu

n

08/01/2011 - 18:07

Yazıcıoğlu, AKP’den aday adayı

n

08/01/2011 - 17:55

CHP’den birlik beraberlik mesajı

n

08/01/2011 - 17:20

CHP Seçim startını verdi

n

24/12/2010 - 16:47

Kartal, “CHP’nin iktidar yürüyüşü başlamıştır”

n

24/12/2010 - 15:20

Köktürk, “CHP Zonguldak’a hak ettiği değeri veriyor”

n

16/12/2010 - 15:34

Balcı, gündemi değerlendirdi.

n

08/12/2010 - 14:15

CHP’den Cöbekoğlu ziyareti

n

02/12/2010 - 13:22

Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri’nden Başkan Posbıyık’a yanıt

n

02/12/2010 - 13:05

Çaycumalı vatandaşların Posbıyık sevgisi

n

02/12/2010 - 12:53

Korkutan’dan çarpıcı açıklamalar

n

07/10/2010 - 12:36

AKP’den 10 köye 10 çivi çakma projesi

n

17/09/2010 - 14:58 AKP, referandumu değerlendirdi

n

17/09/2010 - 14:35 Referandum oylarının bölgemizde ve ilçemizdeki dağılımları

 
eXTReMe Tracker

©2007 Bütün Hakları Saklıdır...
Tasarim : Canliyayin.Org