Tehlike ortadan kaldırılıyor | Şampiyon İrlanda Yolcusu | TSO, TOBB EĞİTİMİNE KATILDI | KAMPANYAYA KATILIM ÇAĞRISI… | BAHAR ALERJİSİ KAPIYI ÇALIYOR | TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ | GAZETECİLER DERNEĞİNDEN JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET.. | AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI | MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI | Karabük Belediyesi Yeni Parklar ile Yeşil Alanları Çoğaltıyor |

Bugün 24.01.2018

CHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimininin çalışmalarını sizce nasıl?

Seçenekler
Halil Posbıyık
Dr. Hüseyin Uysal
Dr. Recep Erdoğan
Mevlüt Özdemir

Sonuçları Göster

Tekil (Bugün) 548
Toplam 7674338
En Fazla 101842
Ortalama 2185
 
BATUM; “POSBIYIK’A KEFİLİM”
 
 
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir 1.sıra Milletvekili Adayı Süheyl Batum, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık’a Zonguldak ve ülke geneline yönelik açıklamalarda bulundu.

15/05/2011

D. Akbıyık; Sayın Vekilim, CHP Genel seçimlere, 12 Haziran’a 27 gün kaldı. Gelinen nokta da Türkiye’de seçim sürecinde CHP’nin bugünkü durumu nedir?

S. Batum; Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’de uzun bir aradan sonra ilk defa iktidarı hedefleyen bir parti niteliğine dönüştü ve bunun için projeler geliştirdi.

Tabii Türkiye’de 2000’ler de bizim o kaybettiğimiz senelerdeki Türkiye değil, biz belli bir oyu kendimiz için yeterli görüp, Türkiye’yi bir yerlerde planlanmış bir AKP iktidarına bıraktığımızda Türkiye’de çok ciddi değişiklikler oldu.

Türkiye’de ekonomi tamamıyla dışa bağımlı hale getirildi. Türkiye’de hayvancılık bitti, kim ne derse desin!

Türkiye’de işsizlik artık had safhada. Türkiye’de cari açık. 80 yılda cari açığının iki kat fazlasına çıktık. Türkiye’de tarım bitti.

Bundan daha vahimi Türkiye’de ulusal medya üzerinde inanılmaz bir tasallut oldu. AKP iktidarının ve gerçekleri Türkiye’de tartışamaz hale geldik.

Biz CHP olarak iktidarı hedefliyoruz. Yeni CHP diyoruz buna. Tabi ki bu çok kolay değil, Neden kolay değil?

Çünkü Türkiye’de medyanın %90’ın da bunu duyurabilme imkânımız olmadı. Medya artık AKP’nin elinde % 90’ıyla yerelden bahsetmiyorum. Ulusal medyadan bahsediyorum. Sadece AKP’nin istediklerini söyleyebilen, istekleriyle yetinen, bir şekilde yandaş olmuş ya da bir şekilde korkan medya haline dönüşmüş.

Cumhuriyet Halk partisi olarak, bizim farklı strateji izlememiz lazım. O da nedir? Her eve tek tek giderek anlatmak. Bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. En basiti, Türkiye’de artık gerçekleri medya da maalesef büyük şehirde izlememiz mümkün olmuyor. Örneğin; YGS gibi, torba yasaya karşı çıkan işçilerin biber gazı, copla, dayakla karşılanması gibi bir devletin 10 yılını etkileyebilecek olayları her gün yaşamaya başladık. Fakat medya bunları duyuramıyor, haklı olarak.

Türkiye’de hiçbir şekilde gerçekleri duyuramıyor. Neyi duyuruyor? Başbakanın izin verdiklerini. O bakımdan biz aile sigortası gibi işsizliğe çözüm önerilerimiz gibi, bölgesel farklılıkların ortadan giderilmesi gibi çok önemli olayları ancak her evi dolaşarak anlatabiliyoruz. Bu kolay değil ama CHP’yi bekleyen bu oldu.

 

D.Akbıyık; Aile sigortası ile ilgili çalışmalardan bahseder misiniz?

S. Batum; Aile sigortası bölgesel farklılıkların giderilmesi, askerliğin kısaltılması, emeklilere getireceğimiz intibak yasası ve milli gelir artışından pay alma gibi çok önemli projelerimizi kapı kapı dolaşarak anlatmak zorunda kalıyoruz. Bu çok kolay değil ama bizim üstesinden gelebileceğimiz iktidarı değiştirmeye de ve bize çok önemli güç sağlayacak projeler bunlar, onlarla uğraşıyoruz.

Gerçek olmayan sanal kamuoyu yoklamaları sardı. Bunların hepsini biliyoruz. Bunların hepsinin de amaca yönelik olduğunu da biliyoruz.

Avrupa’ya baksınlar! Avrupa’da %12 yanılan şirketlere artık patates, soğan sattırırlar, anket yaptırmazlar. Sayın Tarhan Bey ‘in  şirketi hem 2004 hem de 2009 yerel seçimlerinde 12,3 oranında yanıldı. Fakat hala anket yaptığını iddia etmeye devam ediyor. Bunun gibi oy yapınca ve bunun güzel, çok kazançlı bir şey olduğunu gören başka şeylerde çıktı muhakkak. Şuanda sanal anketler yapıyorlar.

Amaç tamamiyle şuna yönelik, özellikle MHP, BPP, DYP ve diğer partilerin seçmenlerine yönelik olarak sakın O partilere vermeyin! Çünkü hiçbir şey olmayacak onlardan siz mümkünse AKP’ye verin! Onun gücünü arttırın. Bakın! O zaman gücünüz bir işe yarar. İktidar da payınız olur. Demeye yönelik anketler bunlar.

Burası Türkiye yapanın yanına kậr kalıyor.

 

D.Akbıyık; Siz Eskişehir’den adaysınız. Eskişehir’in bir önceki seçim tablosu 3-2-1. CHP’nin iktidar olması için her il’den 1. parti çıkması gerekir düşüncesiyle hareket edersek, Eskişehir’de sizin durumunuz ne olur? Eskişehir’in gelinen nokta da durumu ne olur?

S.Batum; Eskişehir’de 1. parti olacağız da Eğer, 3-2-1 bu sefer biz yaparsak hiç çalışmamışız demektir. Ben 6-0 diyorum. Minimum 4 çıkartacağız diyorum.

Çünkü Eskişehir halkı, Zonguldak halkı gibi aynen dinamik, Atatürkçü, çağdaş bir halk. Aydınlık yüzüyle demokratik bir halk. Onlar Türkiye’de içinde bulunduğumuz durumu bilen bir halk. Kırsal kesimde olsun, kentsel yerleşim bölgelerinde olsun çiftçinin durumunu da görüyor, hayvancılığın durumunu, işçiyse onun durumunu, memursa, esnafsa esnafın durumunu, emekliyse emeklinin durumunu da görüyor.

Dolayısıyla, bugün AKP’ye oy vermeyecek durumda. Tek şey bizim o  parti olduğumuzu onlara tek-tek, ev-ev dolaşarak anlatmamız. Çünkü bunu normalde medya yapar. Haber aktarır. Ama ulusal medya bu alanda çok korktuğu için böyle bir imkânları yok.

O zaman bizim ne yapmamız lazım, dolaşarak 6-0 yapacağız, en kötüsü 4-1-1 yapacağız.

Eskişehir’de durumumuz 1. partiyiz. Burası dediğim gibi çağdaş bir yer, modern bir kent, aydınlık yüzü olan insanlar. Tabi ki 1. parti olacağız. Onlarda Kılıçdaroğlu ile birlikte yeni bir Türkiye’ye, dönüşüme, sosyal bir Türkiye’ye, daha iyi yaşama, rahat bir nefes almaya, Kübra bebeklerin annelerinin kucaklarında öldüğü, Başkanın gerçekleri sakladığı, doğru şeyleri söylemediği, etrafında bir takım sözüm ona aydınlık kisvesi altında yandaşların olduğu, onlara dayanan gerçek dışı bir Türkiye’de yaşamak istemiyor onlarda. O yüzden göreceksiniz 4 olur, 5 olur, 6 olur.

 

D.Akbıyık; Başbakan Tayyip Erdoğan, beş gün önce Zonguldak’ta miting yaptı. Orada Prof. Dr. M. Haberal’den bahsederek çetecileri sizin  ergenokoncuları  çıkarttığınızı iddiasında bulundu. Siz bunlara ne diyorsunuz?

S.Batum; Sayın Baş bakan, Haberal hakkındaki söylemlerinde böyle yanlış değerlendirmeler yapabilir. Çünkü Sayın Başbakanın bu konularda çok bilgisi yok. Başbakan kendisine camdan verileni okuyan onun dışında çok fazla bilgisi olmayan değerli bir Türkiye Cumhuriyeti yurttaşıdır.

Bunlardan kendisinin bilgisi olmadığı ve kendisine camdan yanlış yazıldığı zaman yanlış şeyler söyler. Başbakanın söyledikleri benim için önemli değil, ciddiye alınacak şeyler değil.

Nitekim Zonguldak’a da geldi. “ Üniversitenizi, biz kurduk ve açtık” dedi. 1992 yılında yapılan Üniversite’yi biz yaptık dedi. Bunlar gaf değil, Başbakan bunları bilmez. Başbakanın gerçek dışı artık tamamen siyasete yönelik beyanatlarına hepimiz alıştıkta, emeklilere ne demişti Başbakan” sizlere 80 bin lira zam yaptım, % 27 zam yaptı” demişti. Doğru mu? Doğru. Aynı gün yandaşları da çıkıp televizyona ne güzel zam yaptı, daha böyle zam olmadı demişti.

Bugün Türkiye’de sorun, bakın! 80 bin lirayı, 40 bin lira bile zam alan bir tane emekli var mı? O günden bugüne yok. O yüzden alıştık bu sözlere. Özellikle Haberal, Balbay gibi kişilerden bahsederken hakikatli olmalı. Balbay, önemli bir gazeteci.

Türkiye’de 3 yıla yakın bir süredir tutuklu kalan bir insandan bahsediyoruz. Haberal Türkiye’nin en önemli cerrahlarından bir tanesi. 3 yıla yakın tutuklu kalan bir insandan söz ediyoruz. Herkesin söz söylemeye hakkı var. Ama bu iktidarın başındaki Başbakanın bunlara söylemeye hakkı yok. Neden?

 Başbakan kendi partisine bakacak Madımak’taki 33 kişiyi diri diri yakan caniler vardı. Hala bizim hepimiz de vicdanımızda inanılmaz yaralar açan bir olay. O diri diri yakanların Avukatlığını üstleneceğin diye ortaya atlayanların tamamı Başkanın Bakanı, Başbakanın Milletvekili, adam oturur yanındakine bakar Hayati Yazıcı’ya ondan sonra döner yanındaki Milletvekillerine bakar. Sonra böyle şeyler hakkında fikir yürütür. Ama diyorum kabahat Başbakanın değil, aynadan, camdan konuşup onun dışında bir şey yapmayan kişileri Türkiye’yi yönetecek diye bizim başımıza getiren dost ve müttefik ülkelerimizde.

 

D. Akbıyık; Sayın Vekilim siz CHP’nin önemli  ismisiniz, bu anlamda soruyorum,  CHP’nin 1.sırayı  Prof. Dr. Mehnet . Haberal’a verdiniz. 2.sırada Ali İhsan Köktürk, 3.sırada Halil Posbıyık gibi önemli bir ismin eşi Neriman Posbıyık, 4.sırada Erol Sarıal, 5.sırada ise Hukukçu Ünal Demirtaş var. Bu beşliye baktığınız zaman Zonguldak’ta ne olur sizce? Bu isimler tespit olarak iyi bir isim mi?

S.Batum; Bence isimler çok iyi. Köktürk benim öğrencim olmuş pırıl pırıl  bir hukukçumuz. Sayın Başbakanın yanındaki bir Anayasayı bile yapamayan Hukukçulara benzemez. Ali İhsan Köktürk çok değerli bir hukukçumuzdur. Posbıyık’ın eşi çok önemli bir isim.

 

D.Akbıyık; Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık’a kefillik var mı  Sayın  Vekilim?

S.Batum; Bütün adaylarımıza sonuç itibarıyla Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak hepimiz kefiliz. Birbirimize kefiliz. Ve amaç hep iyi olması, daha iyi olması. Bu açıdan Neriman Posbıyık’a kefilim.

Eskişehir’e bende geldiğim de başta dışarıdan gelmiş olduğum için bir takım insanlar bocalama yapmış olabilirler. Aynı şey Haberal içinde olmuş olabilir. Yani şaşırtma oldu. Neden geldi, neden böyle oldu denebilir. Fakat burada tabi ki insanlar haklılar.

 Bir daha ki seçimlerde ben buna inanıyorum. 81 il’de

81’inde de ön seçim yaptığımız bu tür bazı üzüntüyle karşılanan veya biraz kırgınlıkla, buruklukla karşılanan bütün bu tereddütler ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum.

Önemli olan şu, bugün üzerimize çökmüş, bize en değerli bildiğimiz bütün kurumlara saldıran bir iktidarla karşı karşıyayız. Daha ötesi yok bunun. Ya  oyda bu, şu derken, sonunda YGS’ ye çocuklarımızın geleceğine bile karıştılar. 3 gün sonra oy pusulularımıza musallat oldular. Şimdi böyle bir iktidarla karşı karşıyayız.

Cama yazmadıkları takdirde tamamıyla ne tarih, ne de zaman hiçbir konuda ciddi anlamda bilgisi olmayan Sayın Baş bakanla karşı karşıyayız.

Nerelerde yaşıyoruz. O bakımdan kırgınlıklar olabilecektir, sıkıntılar olabilecektir. Fakat kırgınlıkları, sıkıntıları bir yana bırakacaktır. Hepimiz bırakacağız. Ve el ele bugünü bir iktidarla sonuçlandıracağız ama 81 il’de demokratik bir ön seçim yaptığımızda bugün kırgınlıkların benzerini inşallah hiç yaşamayacağız.

 

D.Akbıyık; Zonguldak’ta 5-0 yakalanacak mı ?

S.Batum; İnşallah, Zonguldak için bir şey söyleyemiyorum ama Zonguldak’ın benim için kişisel tarihimde çok özel bir yeri vardır. Orada bir söz söylemiştim. Sizlerle beraber o sözün bir parçası alındı. Bir linç kampanyaları düzenlendi. Fakat bizim o linç kampanyasından Eskişehir 1.sıra adayı olarak, böyle sağ ve salim çıkmamada neden oldu. Biz hep beraber el ele çok güçlü insanlarız. Biz güçlü gelenekten geliyoruz. Öyle ufak tefek rüzgârların hele Başbakanımızın rüzgârları bizi yıkamayacağını, bizim ayakta olduğumuzu görmemize de vesile oldu. O yüzden Zonguldak’ı da seviyorum.

 

D.Akbıyık; Sayın Vekilim, Zonguldak’a son bir mesajınız var mı?

S.Batum; Zonguldak, Ecevit’i Türkiye’ye getirmiş bir ildir. Zonguldak emeğin bir toplum için ne kadar önemli olduğunu Türkiye’ye de, Dünya’ya da göstermiş bir ildir. Ben Zonguldak’tan çok büyük bir başarı bekliyorum CHP açısından.

AKP iktidarını inşallah yıkarken Eskişehir Zonguldak’ın ikinci gücü olacağını, Türkiye’ye yayacağını düşünüyorum.

Değerli arkadaşlara, bütün Zonguldak halkına sizin nezlinizle, sizin aracılığınızla hem teşekkür ediyorum, hem başarılar diliyorum, hem de geldiğim zaman çok iyi karşıladıkları için bir kez daha kendim fırsat bulamadıysam candan, yürekten teşekkür ediyorum.

 

Haber ve Fotoğraf, Derya Akbıyık ve Süleyman Şen.

          

 

1610

Yorum Ekle

Yazdır
   

YORUM LİSTESİ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

n

10/12/2014 - 21:53 TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ

n

10/12/2014 - 21:41 AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

n

10/12/2014 - 21:37 MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

n

10/09/2014 - 16:28 ZİRAAT ODASI BAŞKANLARI, ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

10/09/2014 - 16:17 CHP 91 YAŞINDA

n

10/09/2014 - 16:14 POSBIYIK, CHP KURULTAYINI DEĞERLENDİRDİ..

n

10/09/2014 - 15:16 REZİDANS FACİASI TBMM GÜNDEMİNDE

n

22/05/2014 - 10:13 ÇANAKÇILAR YÖNETİM KURULU BAŞKAN’I ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

12/03/2014 - 09:46 Başkan Posbıyık Projelerini tanıttı

n

12/03/2014 - 09:41 Ulupınar’dan Acil Sağlık Hizmetleri Yatırımları…

n

06/03/2014 - 07:34 Posbıyık, Kışla Sanayi Ve Elmatepe’yi Gezdi

n

06/03/2014 - 07:22 Milletvekili Candan’dan Vakıf Sözü

n

05/03/2014 - 10:59 Kartal: “Bu yalın gerçeği kimse değiştiremez”

n

05/03/2014 - 10:50 Uysal'dan Kavaklık'a Davullu Zurnalı Çıkarma!..

n

05/03/2014 - 10:44 Özdemir “Ereğli her geçen gün kan kaybediyor”

n

27/06/2013 - 10:53 ÇAKIR, ÇAYIRLI BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

n

15/06/2013 - 08:59 ULUPINAR, BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ

n

18/01/2013 - 15:51 TÜRKER: “SAĞLIK KURUMLARI HALK ADINA DENETLENMELİ”

n

18/01/2013 - 15:24 ULUPINAR, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN TOPLANTIYA KATILDI

n

17/01/2013 - 20:05 ÖZTÜRK: “ZONGULDAK ÖLÜMLERLE ANILIR OLDU”

n

17/01/2013 - 19:59 TÜRKER: “PARLAMENTO’DA ÇİFTÇİYİ GÜÇLENDİRME KOMİSYONU KURULMALI”

n

17/01/2013 - 19:53 ZONGULDAK’IN SORUNLARI KONUŞULDU

n

17/01/2013 - 19:45 ARSLAN KELEŞ’TEN ÇAKIR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

n

17/01/2013 - 19:39 ULUPINAR, DEVREKLİ KONUKLARINI AĞIRLADI

n

17/01/2013 - 19:08 CHP’Lİ KADINLAR ANADOLU YOLLARINDA

n

26/09/2012 - 09:30 ULUPINAR, ANTALYA 9. BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI

n

30/06/2012 - 16:40 “DÖRT DÖRTLÜK EĞİTİM TUZAĞI”

n

30/06/2012 - 16:06 EREĞLİ MUHTARLARI KÖKTÜRK’E SORUNLARINI İLETTİLER

n

30/06/2012 - 16:03 KÖKTÜRK: “SORUŞTURMA BAŞLATILACAK MI?”

n

16/06/2012 - 15:13 KÖKTÜRK: “ADLİYELERİN KAPATILMASI ADALETLİ Mİ?”

n

16/06/2012 - 15:00 ULUPINAR’I, MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ ZİYARET ETTİ

n

17/03/2012 - 14:53

“TÜRKİYE’NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR”

n

27/02/2012 - 17:44 CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü kurultayda ki yerini aldı

n

27/02/2012 - 17:42

Ulupınar, çalışmalara hız verdi

n

27/02/2012 - 17:30

AKP Yerel Yönetimler Toplantılarının son ayağını gerçekleştirdi

n

14/02/2012 - 16:12

Köktürk, Bozdağ’a MİT’i sordu

n

14/02/2012 - 16:04

ULUPINAR HIZLANDI

n

14/02/2012 - 15:55

MHP-AKP KAVGASI!

n

15/12/2011 - 13:12

AKP GENÇLİK KOLLARINDAN BELDE BELEDİYELERİNE ZİYARET

n

15/12/2011 - 13:09

“EĞİTİMSİZ MOLLALARA DEĞİL, ÖĞRETMENLERE KADRO VERİN”

n

15/12/2011 - 13:06

KÖKTÜRK’TEN SERT SÖZLER!..

n

15/12/2011 - 12:45

KARTAL, TEŞEKKÜR ETTİ

n

03/11/2011 - 15:43

KÖKTÜRK’TEN BAKANA SORU

n

15/09/2011 - 16:27 KALAY’DAN ZEHİR GİBİ AÇIKLAMA

n

19/08/2011 - 19:25

 “FİLYOS’A VERİLEN SÖZLER TUTULMALIDIR!..”

n

19/08/2011 - 19:21

CHP Heyeti’nden Kılıçdaroğlu ziyareti

n

19/08/2011 - 19:07 “34 Yıl Sonra Bir Araya Geldiler”

n

11/08/2011 - 14:19

KÖKTÜRK: “HABERAL’IN ZONGULDAK HALKINA KUCAK DOLUSU SELAMI VAR!..”

n

11/08/2011 - 13:55

CHP’NİN SESİ ÇIKTI!

n

14/06/2011 - 12:44

Candan, 12 Haziran’ı değerlendirdi

n

14/06/2011 - 12:38

EN BAŞARILI PARTİ CHP

n

12/06/2011 - 21:03

ZONGULDAK’TA AKP:3 CHP:2

n

12/06/2011 - 15:38

Posbıyıklar oylarını kullandı

n

12/06/2011 - 15:26

CHP’den dev konvoy

n

12/06/2011 - 15:23

CHP Mitingi

n

26/05/2011 - 13:56

“AKP SANDIĞA GÖMÜLECEK”

n

22/05/2011 - 14:30

ALAPLI`DA POSBIYIK COŞKUSU

n

22/05/2011 - 14:27

“TERMİK SANTRALE HAYIR!”

n

17/05/2011 - 20:19

“BÜYÜK DESTEK”

n

15/05/2011 - 19:02

BATUM; “POSBIYIK’A KEFİLİM”

n

15/05/2011 - 18:58

Akaya, “Hodri Meydan” dedi

n

15/05/2011 - 18:48

“Biz bir aileyiz”

n

14/05/2011 - 13:29

Posbıyıklar dur durak bilmiyor

n

14/05/2011 - 13:17

Akkaya; “AKP, Zonguldak’ta taşeron cenneti yarattı”

n

12/05/2011 - 18:16

“TOPTAN, ZONGULDAK İÇİN NE YAPTI?”

n

12/05/2011 - 16:43

“BU NASIL CHP”

n

06/05/2011 - 18:44

“Halkın Neriman Ablası”

n

06/05/2011 - 18:35

“MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İPOTEK ALTINA ALINDI”

n

06/05/2011 - 18:28

Bağımsız Milletvekili Adayı Ali Uzun TSO’yu ziyaret etti
”Hizmet almada geriyiz”

n

06/05/2011 - 18:21

Verem Savaş’tan Posbıyık’a destek

n

11/04/2011 - 17:51

Aday Listeleri belirlendi

n

02/04/2011 - 19:28

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

n

02/04/2011 - 19:21

Kır’dan teşekkür ziyareti

n

02/04/2011 - 19:11

NERİMAN POSBIYIK’A BÜYÜK DESTEK

n

02/04/2011 - 19:02

Yazıcıoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor

n

02/04/2011 - 18:57

Arslan Keleş, teşekkür etti

n

11/03/2011 - 13:21

POSBIYIK İSTİFA ETMEDİ

n

11/03/2011 - 13:14

YAZICIOĞLU, ADAY GİBİ!..

n

11/03/2011 - 13:03

Türker: “Her vatandaş 4 bin dolar borçlu doğuyor”

n

11/03/2011 - 12:54

Aday adayı başvuruları 14 Mart’ta sona erecek

n

04/03/2011 - 13:21

CHP İl Başkanı Tümer Peker özeleştiri yaptı

n

04/03/2011 - 13:16

CHP İlçe Başkanlığı’na atanan Kartal’dan birlik mesajı

n

26/02/2011 - 14:21

PEKER’İN EREĞLİ GAFI !..

n

26/02/2011 - 14:08

YAZICIOĞLU, “YARIŞTA BEN DE VARIM!..”

n

26/02/2011 - 13:57

Yazıcıoğlu, partisini ziyaret etti

n

03/02/2011 - 10:36 Çıladır: “Zonguldak ve Ereğli’nin kent kesimleri CHP’nin lokomotifi”

n

08/01/2011 - 19:31

TDH’liler, CHP’li oldu

n

08/01/2011 - 18:07

Yazıcıoğlu, AKP’den aday adayı

n

08/01/2011 - 17:55

CHP’den birlik beraberlik mesajı

n

08/01/2011 - 17:20

CHP Seçim startını verdi

n

24/12/2010 - 16:47

Kartal, “CHP’nin iktidar yürüyüşü başlamıştır”

n

24/12/2010 - 15:20

Köktürk, “CHP Zonguldak’a hak ettiği değeri veriyor”

n

16/12/2010 - 15:34

Balcı, gündemi değerlendirdi.

n

08/12/2010 - 14:15

CHP’den Cöbekoğlu ziyareti

n

02/12/2010 - 13:22

Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri’nden Başkan Posbıyık’a yanıt

n

02/12/2010 - 13:05

Çaycumalı vatandaşların Posbıyık sevgisi

n

02/12/2010 - 12:53

Korkutan’dan çarpıcı açıklamalar

n

07/10/2010 - 12:36

AKP’den 10 köye 10 çivi çakma projesi

n

17/09/2010 - 14:58 AKP, referandumu değerlendirdi

n

17/09/2010 - 14:35 Referandum oylarının bölgemizde ve ilçemizdeki dağılımları

 
eXTReMe Tracker

©2007 Bütün Hakları Saklıdır...
Tasarim : Canliyayin.Org