Tehlike ortadan kaldırılıyor | Şampiyon İrlanda Yolcusu | TSO, TOBB EĞİTİMİNE KATILDI | KAMPANYAYA KATILIM ÇAĞRISI… | BAHAR ALERJİSİ KAPIYI ÇALIYOR | TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ | GAZETECİLER DERNEĞİNDEN JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET.. | AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI | MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI | Karabük Belediyesi Yeni Parklar ile Yeşil Alanları Çoğaltıyor |

Bugün 24.01.2018

CHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimininin çalışmalarını sizce nasıl?

Seçenekler
Halil Posbıyık
Dr. Hüseyin Uysal
Dr. Recep Erdoğan
Mevlüt Özdemir

Sonuçları Göster

Tekil (Bugün) 557
Toplam 7674347
En Fazla 101842
Ortalama 2185
 
Posbıyıklar dur durak bilmiyor
 
 
CHP Zonguldak 3. sıra Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

14/05/2011

Beraberinde Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, bazı il genel ve belediye meclis üyeleriyle birlikte önce Bölücek’e ardından da Hamzafakıhlı mahallelerine giden Neriman Posbıyık coşku yarattı.
KADINLAR TOPLANTI ALANINA AKIN ETTİ
Bölücek’te, kadınların yoğun olduğu kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık, kendisini dinlemeye gelen kadınlara karanfil takdim ederken, sık sık alkışlarla kesilen bir konuşma yaptı. Sözlerine, kadına verdiği destekten dolayı partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederek başlayan CHP Milletvekili Adayı Posbıyık özetle şu görüşleri sundu: “Ben bir kadın olarak, hem kadınların hem de erkeklerin Ankara’daki sesi olmak için yola çıktım. Allah nasip eder de milletvekili olduğum takdirde, 9 yıllık AKP iktidarının bir türlü çözüm bulamadığı sorunların en kısa zamanda çözülebilmesi adına gereken her türlü özveri ve çalışmayı göstereceğimden emin olmanızı istiyorum. Ben yürekli bir kadınımdır. Asla mücadeleden kaçmam ve yorulmam. Bugün tersanelerden atılan işçilerimizin halini gördükçe için acıyor. Milletvekili olduğum günün hemen sonrasında, sizlerle birlikte tersanelerin önünde eylem yapmaya hazırım. Zonguldak bitti. Soruyorum size Allah aşkına; AKP hükümeti bu dokuz yıl içerisinde Zonguldak ve sizler için ne yaptı? Buraya bir çivi mi çaktılar? Emeklilerimizle konuşuyorum, bir emeklimiz bile halinden memnun değil. Gençlerimiz keza öyle. İşsizlik en büyük kabusumuz oldu. Kadınlarımız bu hükümet döneminde ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmeye başladılar. Buna dur, demenin zamanı gelmedi mi daha? Ben sadece CHP’lilerin değil tüm siyasi partilerimize mensup vatandaşlarımızdan oy bekliyorum. Emanet de olsa bizlere oy verin. Göreceksiniz ki bir beş sonra geldiğinde bizlere verdiğiniz oyların boş olmadığını göreceksiniz…”
HAMZAFAKIHLI’DA BÜYÜK COŞKU
Bölücek’teki coşkulu karşılama ve düzenlenen açık hava toplantısının ardından Karadeniz Ereğli’nin bir başka yeni mahallesi olan Hamzafakıhlı’ya geçen Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık ve eşi Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık mahallede davul zurna ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandılar. Mahalleye sloganlar ve alkışlarla giren Posbıyık çifti, dakikalar süren selamlaşma sırasında kendilerini karşılanmaya gelen her bir vatandaşla tokalaşarak hal hatır sordular.
Hamzafakıhlı Mahallesi’nde de bir miting düzenlenirken halka hitap eden CHP Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık, partisinin 2011 Genel Seçimi programı ve projeleri ile ilgili halka bilgiler verdi. Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun üzerinde durduğu en temel projenin Aile Sigortası olduğunu ifade eden Posbıyık; “CHP iktidarında yoksul ve yardıma muhtaç ailelerdeki kadınların banka hesaplarına her ay en az 600 lira para girecek. Bu miktar, ailedeki birey sayısının fazlalığı ve engelli birey olması durumunda bin 250 liraya kadar da çıkabilecek. Dolayısıyla da her ailenin ekonomisinden sorumlu olan kadınlar, kendi paralarıyla istedikleri yerden ve istedikleri gıda maddelerini alabilecekler. Halkımız bir paket pirince, bir paket makarnaya muhtaç edilmeyecek. İktidar partisinin mensupları, CHP’nin bu projeyi hayata geçirmeyeceği iddiasını tekrarlayıp duruyorlar ve iki de bir kaynak soruyorlar. Sayın Kılıçdaroğlu kaynağını bulmadığı hiçbir düşünceyi proje diye bu halka sunmaz. Sayın Kılıçdaroğlu iyi bir hesap adamıdır…”, dedi.
“KİMYALARINI BOZDUM BOZMAYA DA DEVAM EDECEĞİM.”
Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık’ın konuşmasından sonra söz alan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık da Hamzafakıhlı Mahallesi’nde yaptığı konuşmada, Başbakan Recep Erdoğan’a ve AKP’nin yıllardır değişmeyen milletvekili Köksal Toptan’a seslendi. Başkan Posbıyık konuşmasında özetle şu görüşleri sundu: “Sayın Başbakan, dikkat ederseniz son günlerdeki mitinginde proje diye doğru dürüst bir öneri getiremiyor halkın karşısına. Ne emeklilerin intibak yasasından bahsedebiliyor ne de taşeron işçilerin durumundan. Zaten son günlerdeki hali de gözden kaçmıyor. Gözlerinin altı morarmaya başladı. Sayın Başbakan’ın, Kemal Kılıçdaroğlu’nun projeleri karşısında kimyası bozuldu. Daha bugünün sorunlarının çözümünden bahsetmeden hedefimiz 2023 demeye başladılar. 2023’te kim öle kim kala ! Sen önce günümüzün sorunlarını çözmeye kalksana. Ama çözemezsiniz. Çünkü siz bu halkı fakir görmek ve fakir halkın üzerinde baskı unsuru oluşturmak istiyorsunuz. Bu halkı çaresiz görmek işinize geliyor. Ama biz ülkeyi karanlığa götürmenize asla izin vermeyeceğiz. Gece-gündüz demeden çalışacağız. Geçenlerde Köksal Toptan da Ereğli’ye geldi. Neden geldi? Beş yıldır doğru dürüst gelmediği bu bölgede halka neyi vaad edebilecek ki? Zaten onlar da beni gittikleri yerlerde görünce sapıtıyorlar. “aman bu Halil Başkan konuşursa yine esip gürler, biz buna cevap veremeyiz.”, diye elleri ayakları birbirine dolanıyor hepsinin. Ben de buradaki AKP’lilerin kimyalarını bozdum ve bozmaya da devam edeceğim. “
Yapılan konuşmaların ardından seçim otobüsünün üzerinden kendisini dinlemek için miting alanını dolduran vatandaşlara çiçek atan Posbıyıklar, alkışlar ve davul zurna ile geldikleri mahalleden aynı coşkuyla ve halkı selamlayarak ayrıldılar.

ÇAYIRLI’DA “POSBIYIK” SESLERİ

Karadeniz Ereğli’ye bağlı Çayırlı Köyü 12 Mayıs’ta tarihi günlerinden birini yaşadı. Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Adayları Neriman Posbıyık ve Ünal Demirtaş’ın, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile birlikte gerçekleştirdikleri açık hava mitinginde köy meydanını doldurdu.

12 Haziran Genel Seçimleri’nde sayılı günler kala propaganda çalışmalarını ara vermeden sürdüren ve gece-gündüz demeden köy ve mahalleleri ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık ve Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık 12 Mayıs Perşembe günü de, çevresinde 11 köy ile birlikte on bin kişinin yaşadığı bir köy olan Çayırlı’ya gittiler.

ESNAFLARI ZİYARET ETTİLER

Köyde yaklaşık 2 bin kişi  tarafından karşılanan Neriman Posbıyık ve Halil Posbıyık’a, partinin diğer Zonguldak Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş, İl Genel Meclis Üyeleri Ali Tarakçı, Kenan Gündoğdu ve Muhammet Arslan, çok sayıda belediye meclis üyesi ve partili de eşlik etti. Köy muhtarlarının da coşkulu kalabalıkta yer aldığı ziyaretlerinde Posbıyıklar önce Çayırlı esnafının hatırını sordular. Köydeki tüm esnafları tek tek ziyaret eden CHP Zonguldak Milletvekili Adayları Neriman Posbıyık ve Ünal Demirtaş ile Belediye Başkanı Halil Posbıyık, saat 12.00’de başlayan açık hava mitinginde de köy sakinlerine hitap ettiler.

 

“SİZ İNİM İNİM İNLERKEN, ONLAR CEPLERİNİ DOLDURDU.”

Mitingde bir konuşma yapan CHP Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş sözlerine kendisini tanıtarak başlarken, 9 yıllık AKP iktidarı döneminde Türkiye’de ve Zonguldak’ta yaşananların bir özetini sundu. Bu dönemde esnafından üreticisine, emeklisinden işçisine her kesimin büyük maddi sıkıntılar içinde kaldığını ve bu sıkıntılara AKP’nin bir türlü çözüm bulmadığını iddia eden Demirtaş; “Milletin inim inim ağladığı dönemde AKP’yi yönetenler ise hem kendilerine hem de yandaşlarına nasıl kazanç sağlayacaklarının hesabını yaptılar. Her biri kendi cebini doldurdu. Onların yandaşları zengin oldu ama milletimiz gün geçtikçe daha da fakirleşti…”, dedi.

“SİZİN İÇİN MÜCADELE EDECEĞİME YEMİN EDİYORUM.”

Demirtaş’tan sonra alamnı dolduran vatandaşların yoğun alkışlarıyla mikrofonu alan Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Adayı Neriman Posbıyık ise konuşmasında ağırlıklı olarak CHP’nin politikaları ve seçim vaadleri üzerinde durdu. Partisinin Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki tek kadın milletvekili adayı olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu kaydeden Neriman Posbıyık, bir kadın milletvekili olarak sadece kadınların değil tüm Zonguldaklılar’ın sorunlarına çareler bulmak adına elinden gelen mücadeleyi sonuna kadar sürdürmeye yemin ettiğini söyledi. Posbıyık konuşmasında özetle şu görüşleri sundu: “Gittiğim her yerde söylüyorum: Bu genel seçimler sıradan bir seçim değildir. Ya ülkenin aydınlık bir geleceğe doğru gitmesi yönünde oy kullanacaksınız, ya da biz zaten halimizden memnunuz diyerek, yine sizi karanlıkta bırakmaya devam edecek zihniyete oy vereceksiniz. Ama artık tahammülümüz yok. Bu gidişe bir dur, demenin zamanı geldi…”

“AKP’Lİ VEKİLLERİN UMURUNDA BİLE DEĞİLSİNİZ.”

“…Soruyorum size, bu AKP hükümeti Zonguldak için ne yaptı Allah aşkına. Gittiniz, 9 yıldır bu adamların peşinden koştunuz. Bir kez olsun Ankara’ya gönderdiğiniz insanlar size gelip derdinizi sıkıntılarınızı sordular mı? Millet artık pazardan bile bir kilo domatesi borçla alır duruma gelmiş Zonguldak’ta. Biz Ereğli’nin en güzel sahillerini tersaneler yapılsın da işsiz gençlerimiz iş sahibi olsunlar, diye vermedik mi? Verdik, binlerce işçi işbaşı yaptı. Peki sonra ne oldu? Ekonomik kriz var, dediler; 7 bin işçiyi sokağa attılar. Eşim, Belediye Başkanı Halil posbıyık’tan başka bu duruma ses çıkaran bir başka siyasetçi oldu mu? Olmadı. Çünkü milletvekillerinin ve siyasilerin tersaneler umurunda mı? İşte emeklilerimiz… Halinden memnun olan bir tane emeklimiz var mı? İşsizlik aldı başını gidiyor Ereğli’de… Çocuklarınıza Erdemir’de madenlerde iş verebiliyor musunuz? Yine hayır ! O zaman bu iktidara bir kez daha oy vermenin gereği var mıdır? Ben sadece CHP’lilerden değil, MHP’lilerden, SP’lilerden, DSP’lilerden… hatta AKP’lilerden de oy bekliyorum. En azından emanet oylarınızı istiyorum. Bana ve ekibime güvenin. Ben sizi asla mahcup etmem. Çünkü ben mücadeleyi seven bir insanım, hiçbir güçlükten yılmam. Allah nasip ederse ve ben milletvekili olursam Zonguldak işçin, Ereğli için, Çayırlı için sadece bir milletvekili olarak değil bir ablanız, kardeşiniz olarak elimden gelen her türlü mücadeleyi göstereceğime sizin huzurunuzda yemin ediyorum…”

 BAŞIMIZA NE GELDİYSE ÜRKEKVE KORKAK MİLLETVEKİLLERİNİN YÜZÜNDEN GELDİ.”

Sözleri sık sık alkışlarla kesilen Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık’ın konuşmasından sonra Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık da Çayırlılı vatandaşlara hitap etti. Başkan Posbıyık konuşmasının genelinde Zonguldak’ın yıllardır kenti için mücadele edemeyen korkak ve ürkek milletvekilleri seçtiğinden ve bu sebeple de kentin temel sorunlarının bir türlü çözüme kavuşturulamadığından söz etti. AKP iktidarı döneminde Zonguldak için bir tek çivi bile çakmayan Köksal Toptan’ın yeniden milletvekili adayı gösterilmesinde Zonguldak halkının gereken tepkiyi sandıkta göstermesi gerektiğine işaret eden Belediye Başkanı Halil Posbıyık konuşmasında özetle şu görüşleri sundu: “AKP hükümeti döneminde bu ülkede bir korku düzeni kurmaya çalıştılar. 12 Eylül Referandumu öncesinde de ne dediysem hepsi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 12 Haziran’da da bunlara oy verirseniz ülke karanlığa doğru gitmeye devam edecek. Polis gelecek, komşunuzu alıp götürecek siz nereye götürdüklerini bile soramayacaksınız. Bundan emin olun. Allah rızası için, bu genel seçimlerde iki partinin de aday listelerine iyi bakın. Bir tarafta, kırk yıldır bu bölgeden milletvekili seçilen, bu milletten aldığı oylarla bakanlık hatta meclis başkanlığı yapan bir Köksal Toptan, siyasetten zerrece bir şey anlamayan bir Ercan Candan var. CHP’de ise tüm dünyaya mal olmuş, dünyada ilk organ naklini gerçekleştiren ve dünya tıp camiasının takdirle bahsettiği bir Mehmet Haberal var. Benden daha cengaver, benden daha cesaretli, korkusuz bir kadın olan Neriman Posbıyık var. Hangi partiye oy vereceğinize karar verin. Zonguldak yıllardır bu korkak, ürkek adamlar çekti ne çektiyse.”

 

 

1670

Yorum Ekle

Yazdır
   

YORUM LİSTESİ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

n

10/12/2014 - 21:53 TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ

n

10/12/2014 - 21:41 AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

n

10/12/2014 - 21:37 MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

n

10/09/2014 - 16:28 ZİRAAT ODASI BAŞKANLARI, ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

10/09/2014 - 16:17 CHP 91 YAŞINDA

n

10/09/2014 - 16:14 POSBIYIK, CHP KURULTAYINI DEĞERLENDİRDİ..

n

10/09/2014 - 15:16 REZİDANS FACİASI TBMM GÜNDEMİNDE

n

22/05/2014 - 10:13 ÇANAKÇILAR YÖNETİM KURULU BAŞKAN’I ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

12/03/2014 - 09:46 Başkan Posbıyık Projelerini tanıttı

n

12/03/2014 - 09:41 Ulupınar’dan Acil Sağlık Hizmetleri Yatırımları…

n

06/03/2014 - 07:34 Posbıyık, Kışla Sanayi Ve Elmatepe’yi Gezdi

n

06/03/2014 - 07:22 Milletvekili Candan’dan Vakıf Sözü

n

05/03/2014 - 10:59 Kartal: “Bu yalın gerçeği kimse değiştiremez”

n

05/03/2014 - 10:50 Uysal'dan Kavaklık'a Davullu Zurnalı Çıkarma!..

n

05/03/2014 - 10:44 Özdemir “Ereğli her geçen gün kan kaybediyor”

n

27/06/2013 - 10:53 ÇAKIR, ÇAYIRLI BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

n

15/06/2013 - 08:59 ULUPINAR, BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ

n

18/01/2013 - 15:51 TÜRKER: “SAĞLIK KURUMLARI HALK ADINA DENETLENMELİ”

n

18/01/2013 - 15:24 ULUPINAR, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN TOPLANTIYA KATILDI

n

17/01/2013 - 20:05 ÖZTÜRK: “ZONGULDAK ÖLÜMLERLE ANILIR OLDU”

n

17/01/2013 - 19:59 TÜRKER: “PARLAMENTO’DA ÇİFTÇİYİ GÜÇLENDİRME KOMİSYONU KURULMALI”

n

17/01/2013 - 19:53 ZONGULDAK’IN SORUNLARI KONUŞULDU

n

17/01/2013 - 19:45 ARSLAN KELEŞ’TEN ÇAKIR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

n

17/01/2013 - 19:39 ULUPINAR, DEVREKLİ KONUKLARINI AĞIRLADI

n

17/01/2013 - 19:08 CHP’Lİ KADINLAR ANADOLU YOLLARINDA

n

26/09/2012 - 09:30 ULUPINAR, ANTALYA 9. BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI

n

30/06/2012 - 16:40 “DÖRT DÖRTLÜK EĞİTİM TUZAĞI”

n

30/06/2012 - 16:06 EREĞLİ MUHTARLARI KÖKTÜRK’E SORUNLARINI İLETTİLER

n

30/06/2012 - 16:03 KÖKTÜRK: “SORUŞTURMA BAŞLATILACAK MI?”

n

16/06/2012 - 15:13 KÖKTÜRK: “ADLİYELERİN KAPATILMASI ADALETLİ Mİ?”

n

16/06/2012 - 15:00 ULUPINAR’I, MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ ZİYARET ETTİ

n

17/03/2012 - 14:53

“TÜRKİYE’NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR”

n

27/02/2012 - 17:44 CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü kurultayda ki yerini aldı

n

27/02/2012 - 17:42

Ulupınar, çalışmalara hız verdi

n

27/02/2012 - 17:30

AKP Yerel Yönetimler Toplantılarının son ayağını gerçekleştirdi

n

14/02/2012 - 16:12

Köktürk, Bozdağ’a MİT’i sordu

n

14/02/2012 - 16:04

ULUPINAR HIZLANDI

n

14/02/2012 - 15:55

MHP-AKP KAVGASI!

n

15/12/2011 - 13:12

AKP GENÇLİK KOLLARINDAN BELDE BELEDİYELERİNE ZİYARET

n

15/12/2011 - 13:09

“EĞİTİMSİZ MOLLALARA DEĞİL, ÖĞRETMENLERE KADRO VERİN”

n

15/12/2011 - 13:06

KÖKTÜRK’TEN SERT SÖZLER!..

n

15/12/2011 - 12:45

KARTAL, TEŞEKKÜR ETTİ

n

03/11/2011 - 15:43

KÖKTÜRK’TEN BAKANA SORU

n

15/09/2011 - 16:27 KALAY’DAN ZEHİR GİBİ AÇIKLAMA

n

19/08/2011 - 19:25

 “FİLYOS’A VERİLEN SÖZLER TUTULMALIDIR!..”

n

19/08/2011 - 19:21

CHP Heyeti’nden Kılıçdaroğlu ziyareti

n

19/08/2011 - 19:07 “34 Yıl Sonra Bir Araya Geldiler”

n

11/08/2011 - 14:19

KÖKTÜRK: “HABERAL’IN ZONGULDAK HALKINA KUCAK DOLUSU SELAMI VAR!..”

n

11/08/2011 - 13:55

CHP’NİN SESİ ÇIKTI!

n

14/06/2011 - 12:44

Candan, 12 Haziran’ı değerlendirdi

n

14/06/2011 - 12:38

EN BAŞARILI PARTİ CHP

n

12/06/2011 - 21:03

ZONGULDAK’TA AKP:3 CHP:2

n

12/06/2011 - 15:38

Posbıyıklar oylarını kullandı

n

12/06/2011 - 15:26

CHP’den dev konvoy

n

12/06/2011 - 15:23

CHP Mitingi

n

26/05/2011 - 13:56

“AKP SANDIĞA GÖMÜLECEK”

n

22/05/2011 - 14:30

ALAPLI`DA POSBIYIK COŞKUSU

n

22/05/2011 - 14:27

“TERMİK SANTRALE HAYIR!”

n

17/05/2011 - 20:19

“BÜYÜK DESTEK”

n

15/05/2011 - 19:02

BATUM; “POSBIYIK’A KEFİLİM”

n

15/05/2011 - 18:58

Akaya, “Hodri Meydan” dedi

n

15/05/2011 - 18:48

“Biz bir aileyiz”

n

14/05/2011 - 13:29

Posbıyıklar dur durak bilmiyor

n

14/05/2011 - 13:17

Akkaya; “AKP, Zonguldak’ta taşeron cenneti yarattı”

n

12/05/2011 - 18:16

“TOPTAN, ZONGULDAK İÇİN NE YAPTI?”

n

12/05/2011 - 16:43

“BU NASIL CHP”

n

06/05/2011 - 18:44

“Halkın Neriman Ablası”

n

06/05/2011 - 18:35

“MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İPOTEK ALTINA ALINDI”

n

06/05/2011 - 18:28

Bağımsız Milletvekili Adayı Ali Uzun TSO’yu ziyaret etti
”Hizmet almada geriyiz”

n

06/05/2011 - 18:21

Verem Savaş’tan Posbıyık’a destek

n

11/04/2011 - 17:51

Aday Listeleri belirlendi

n

02/04/2011 - 19:28

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

n

02/04/2011 - 19:21

Kır’dan teşekkür ziyareti

n

02/04/2011 - 19:11

NERİMAN POSBIYIK’A BÜYÜK DESTEK

n

02/04/2011 - 19:02

Yazıcıoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor

n

02/04/2011 - 18:57

Arslan Keleş, teşekkür etti

n

11/03/2011 - 13:21

POSBIYIK İSTİFA ETMEDİ

n

11/03/2011 - 13:14

YAZICIOĞLU, ADAY GİBİ!..

n

11/03/2011 - 13:03

Türker: “Her vatandaş 4 bin dolar borçlu doğuyor”

n

11/03/2011 - 12:54

Aday adayı başvuruları 14 Mart’ta sona erecek

n

04/03/2011 - 13:21

CHP İl Başkanı Tümer Peker özeleştiri yaptı

n

04/03/2011 - 13:16

CHP İlçe Başkanlığı’na atanan Kartal’dan birlik mesajı

n

26/02/2011 - 14:21

PEKER’İN EREĞLİ GAFI !..

n

26/02/2011 - 14:08

YAZICIOĞLU, “YARIŞTA BEN DE VARIM!..”

n

26/02/2011 - 13:57

Yazıcıoğlu, partisini ziyaret etti

n

03/02/2011 - 10:36 Çıladır: “Zonguldak ve Ereğli’nin kent kesimleri CHP’nin lokomotifi”

n

08/01/2011 - 19:31

TDH’liler, CHP’li oldu

n

08/01/2011 - 18:07

Yazıcıoğlu, AKP’den aday adayı

n

08/01/2011 - 17:55

CHP’den birlik beraberlik mesajı

n

08/01/2011 - 17:20

CHP Seçim startını verdi

n

24/12/2010 - 16:47

Kartal, “CHP’nin iktidar yürüyüşü başlamıştır”

n

24/12/2010 - 15:20

Köktürk, “CHP Zonguldak’a hak ettiği değeri veriyor”

n

16/12/2010 - 15:34

Balcı, gündemi değerlendirdi.

n

08/12/2010 - 14:15

CHP’den Cöbekoğlu ziyareti

n

02/12/2010 - 13:22

Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri’nden Başkan Posbıyık’a yanıt

n

02/12/2010 - 13:05

Çaycumalı vatandaşların Posbıyık sevgisi

n

02/12/2010 - 12:53

Korkutan’dan çarpıcı açıklamalar

n

07/10/2010 - 12:36

AKP’den 10 köye 10 çivi çakma projesi

n

17/09/2010 - 14:58 AKP, referandumu değerlendirdi

n

17/09/2010 - 14:35 Referandum oylarının bölgemizde ve ilçemizdeki dağılımları

 
eXTReMe Tracker

©2007 Bütün Hakları Saklıdır...
Tasarim : Canliyayin.Org