Tehlike ortadan kaldırılıyor | Şampiyon İrlanda Yolcusu | TSO, TOBB EĞİTİMİNE KATILDI | KAMPANYAYA KATILIM ÇAĞRISI… | BAHAR ALERJİSİ KAPIYI ÇALIYOR | TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ | GAZETECİLER DERNEĞİNDEN JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET.. | AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI | MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI | Karabük Belediyesi Yeni Parklar ile Yeşil Alanları Çoğaltıyor |

Bugün 24.01.2018

CHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimininin çalışmalarını sizce nasıl?

Seçenekler
Halil Posbıyık
Dr. Hüseyin Uysal
Dr. Recep Erdoğan
Mevlüt Özdemir

Sonuçları Göster

Tekil (Bugün) 592
Toplam 7674382
En Fazla 101842
Ortalama 2185
 
“BU NASIL CHP”
 
 
Başbakan Erdoğan’ın Zonguldak mitinginde Haberal’ı hedef aldı.

12/05/2011

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim çalışmaları kapsamında Zonguldak’ta Madenci Anıtı önünde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada: “Mehmet Haberal için oy istiyorlar, bu ne biçim iştir hani anlamak mümkün değil bu nasıl bir ilişki, nasıl bir çıkar işbirliği, bütün ömrünü CHP'ye muhalefetle geçirmiş biri var ayakta zor duruyor anlamışsınızdır kim olduğunu o da CHP'nin çete sanığı adaylarına kefil oluyor bu nasıl CHP?” dedi.

Başbakan Erdoğan’ın tepkilere yol açan sözleri şöyle:

“Ekmeğe, emeğe musallat olmuş nice canavarlar vardı bunlardan biriside bu ülkede ki çeteler, mafyalardı. Bu ülkede çeteler istikrara musallat olmuştu, cebimizde ki paraya musallat olmuştu, ekmeğimize, alın terimize musallat olmuştu. Türkiye'nin kalkınmasını engellediler, hukuku, demokrasiyi engellediler 8,5 yıl boyunca bu çetelere karşı amansız mücadele verdik. CHP'nin listesinde ki isimlerden dolayı merhum Ecevit'in kemikleri sızlamaz mı? DSP'nin eski genel başkanı açıklama yapıyor; Ecevit'i hattayken üzerine beton döküp gömmek istediler, benim çekilmemi istiyorlar yerime de Sinan Aygün'ün geçmesini istiyorlar' şimdi o Sinan Aygün CHP'den aday. Şimdi toplanıp buraya gelip Mehmet Haberal için oy istiyorlar, bu ne biçim iştir hani anlamak mümkün değil bu nasıl bir ilişki, nasıl bir çıkar işbirliği, bütün ömrünü CHP'ye muhalefetle geçirmiş biri var ayakta zor duruyor anlamışsınızdır kim olduğunu o da CHP'nin çete sanığı adaylarına kefil oluyor bu nasıl CHP? Solcu deseniz değil, sağcı deseniz değil, sosyal demokratlık hak getire. Bunlar sağ iken Ecevit'in üzerine beton dökemediler şimdi ölüsünün üzerine beton dökmek istiyorlar. Zonguldak çetelere yol vermesin, Zonguldak kendisiyle alay edenlerle 12 Haziran'da dalgasını geçecektir.”

 

BAŞBAKAN’A TEPKİLER:

CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ALİ İHSAN KÖKTÜRK:

CHP Milletvekili ve Adayı Ali İhsan Köktürk, Başbakan’ın Zonguldak’ta yaptığı konuşmayı eleştirdi. Köktürk şunları söyledi:

“Sayın Başbakanın 1981 yılında Hacettepe Üniversitesine bağlı Mühendislik Fakültesi olarak faaliyete geçen, 1992 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesine dönüşen ve 1993 yılında tüzel kişilik kazanan Karaelmas Üniversitemizi, 2007 yılında kendisinin kurduğunu ifade etmesi; Sayın Başbakanın ‘’ ruh halini ‘’ , ‘’hafıza zafiyetini’’ gösterdiği kadar, Zonguldak da ki gelişmelerden ‘’bi haber’’ olduğunu da ortaya koymaktadır. Zonguldak’ta ki pek çok kurumu kapatan, pek çok kurumu il dışına taşıyan Sayın Başbakanın Zonguldak Karaelmas Üniversitesini kendisinin kurduğundan bahsetmesi İktidarın sahip olduğu anlayış ve yöntemi yansıtmaktadır.

Sayfa 1’den devam: Bunun yanı sıra; Ahmet Durusoy adlı hayırsever vatandaşın bağışlarıyla yapılan, ilk olarak, bizimde kurucu yönetim kurulunda bulunduğumuz Çaycuma Diyaliz Merkezi ve Huzurevi yaptırma derneği tarafından gündeme getirilen diyaliz merkezini, iktidarın icraatı olarak yansıtması, hayırsever vatandaşın adını dahi anmaması, gerçekte hizmeti yapana ve topluma karşı ‘’büyük haksızlık ve saygısızlıktır’’.

Başına Madenci bareti giyen, ancak, madenlerimizle ilgili tek bir kelime edemeyen, TTK da ki toplu sözleşme görüşmelerini kilitleyen, Emeğin Başkenti iken 150 bin emeklisi ile emeklinin başkentine dönüşen Zonguldak da emekli sorunlarını ve İntibak yasasını ağzına dahi alamayan, Emek kesimini, tarım kesimini ve 2002 den bu yana kepenk kapatan 10 bin esnafımızı ve ayakta duramayan binlerce esnaflarımızı görmezlikten gelen, 9 yılda kıyı kenar çizgisini bile netleştiremedikleri Filyos vadi projesine dönük samimiyetten uzak açıklamalar yapan Sayın Başbakanın , ‘’Zonguldak’ a yönelik her hangi bir hedefi ve projesinin olmadığı açıkça görülmüştür’’ .Bütün bir mitingi yüzeysel ve gerçek dışı karalama söylemi üzerine oturtan Sayın Başbakanın Zonguldak’ın sorunlarını ve beklentilerini yok saydığı anlaşılmıştır.

Zonguldak’ in ve ülkemizin kendisine nefes aldıracak yeni bir iktidara ve ‘’her şeyi kendinden menkul sanmayan’’ yeni bir Başbakana ihtiyacı vardır. Genel Bakanımız Kılıçdaroğlu öncülüğündeki Cumhuriyet Halk Partisi İktidarında Zonguldak yeniden ayağa kalkarak rahat bir nefes alacaktır.” 

 

CHP ZONGULDAK İL BAŞKANI TÜMER PEKER

CHP İl Başkanı Tümer Peker, yazılı bir açıklama yaparak, şöyle dedi: “Başbakan Karaelmas Üniversitesini biz kurduk derken yüzü kızarmadı mı acaba!..”

CHP İl Başkanı Tümer Peker dün yazılı bir açıklama yaparak Başbakanın ZKÜ için söylediği sözlere tepki gösterdi. Peker’in açıklaması şöyle:

“Başbakan Erdoğan’ın Zonguldak’a ziyareti esasında adeta sıkıyönetim idarelerini aratır bir yöntem uygulandı. Yollar kapatıldı, trafik felç oldu, insanlar perişan oldular.

Başbakan bol bol konuştu bir şey söylemeden kenti terk etti.

Karaelmas Üniversite’sinin kendi iktidarları döneminde açıldığını söylerken yüzü kızarmadı mı acaba!

Karaelmas Üniversitesi, 1974 yılında 1184 sayılı yasa ile D.M.M Akademisi adıyla eğitime başlamış olup 41 sayılı KHK ile 1983 yılında Zonguldak Mühendislik Fakültesi adını alarak Hacettepe Üniversitesine bağlanmıştır.

3837 sayılı kanun ile 11.07.1992 tarihinde Zonguldak Karaelmas Üniversitesi kurulmuştur. Zannedersem Karabük Üniversitesi ile Karaelmas Üniversitesi kuruluşlarını yanlış hatırladı sayın başbakanımız.

Asgari ücretin 630 TL olduğunu söyledi, 4 kişilik ailenin açlık sınırının 870 TL yoksulluk sınırının 2833 TL olduğunu söylemedi.

Başbakan kısaca söylemek gerekirse Zonguldak’ta boş bir seda bırakıp gitti. Bindirilmiş kıtalarla bir mitingin nasıl yapılacağını gösterdi. Zonguldak için TTK için bir şey söylemeden gitti. Zonguldak dinledi. Resmi plakalı araçlar cirit attı. Bizzat kendisi Başbakanlık resmi otobüsü ile seçim gezilerine devam etti.

Bu mitingin sonucu Zonguldak halkı tarafından koca bir sıfır olarak hatırlanacaktır.”

 

SP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI ŞAHİN KALÇA:

“Başbakan çıldırmış olmalı!..”

Saadet Partisi Zonguldak 1.sıra Milletvekili Adayı Şahin Kalça, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hafta sonu Zonguldak’ta yaptığı mitingi değerlendirerek AK Parti iktidarını sert bir şekilde eleştirdi. Başbakanın önce Türkiye genelinde çılgın projeyi çıkarttığını ve ardından da Zonguldak mitinginde çılgın Filyos Vadi projesi diyerek halkı uyuttuğunu belirten Kalça, başbakanın çıldırmış olduğunu söyledi.

Başbakanın Batı Karadeniz Bölgesinin çılgın projesi diye iddia ettiği Filyos Vadi Projesinin katrilyonlarla ölçülemediğini dile getiren Kalça, AK Parti hükümetinin bu proje için 8,5 yılda 6,5 trilyon aktarım yaptığını ve 2011 yılı bütçesinde de 5 trilyon aktarım yaparak toplamda sadece 11,5 trilyon para ayrıldığının altını çizdi. Zonguldak mitinginde bu projenin sadece Zonguldak’ı değil, Batı Karadeniz Bölgesini ayağa kaldıracağını belirten Başbakanın, Filyos Vadi projesi için bu zamana kadar 11,5 trilyon bütçe ayırarak kendi söylemi ile çeliştiğini vurgulayan Kalça, katrilyonluk projeye bu kadar meblağ ayrılmasının manidar olduğunu ifade etti.

Mitingde Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın eski başbakanlardan rahmetli Ecevit’in sağ iken geçmişte üzerine beton dökmeye çalışanlar bugün aynı çatı altında siyaset yapıyorlar söylemini de hatırlatan Kalça, başbakanın geçmişte Erbakan hocayla aynı çatı altında siyaset yaparken yarı yolda bırakmasını Ecevit söylemi ile birebir olduğunu söyledi. Başbakanın Türkiye Taşkömürü Kurumunu özelleştirmeyerek Zonguldak halkına himmet buyurmuş gibi konuşmasını da eleştiren Kalça yapmış olduğu açıklamada, “12 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan genel seçim öncesinde Başbakan Recep Tayip Erdoğan hafta sonu Zonguldak’ta bir miting düzenledi. Büyük ümitlerle beklenen Başbakan uzun yaptığı konuşmada Zonguldak ile ilgili 8,5 yıldır hiçbir hizmet yapamadığını ve yapamayacağını da vurgulayıp gitmiştir. Başta çılgın proje diye adlandırdığı Filyos Vadisi projesi için bugüne kadar 6,5 trilyon aktarım yapılmış olup, AK parti iktidarı çılgın proje dediği bu projeye 2011 yılında da 5 trilyon TL para ayırmıştır. Söylemi ile çılgın projeye ayırdığı meblağ sonrasında gerçekler gözler önüne serilmiştir. Katrilyonluk bir proje olan Filyos Vadi Projesine toplamda 11,5 trilyon TL para ayrılması kafalarda soru işareti oluşturdu! Böyle bir çılgın projede rakamlarla oynayarak ancak kendisinin çıldırmış olduğunu gösterir.

Başbakan, “TTK’yı özelleştirmedim” diyerek himmet buyurmuştur!

Türkiye Taşkömürü Kurumunun özelleşmesi konusunda kendisinin himmet buyurması ile birlikte özel sektörler tarafından istendiğini ve özelleştirmeyerek Zonguldak’a kıyak yaptığını buyurması manidardır. 700 küsur tane büyük şirketimizi özelleştirirken Zonguldak’ta buyurmuş olduğu bu himmeti artık bir borç bilmemiz gerektiğini lanse ediyor. Hani işçi alımı konusunda karşıma gelmeyin, bak ben TTK’yı özelleştirmeyerek size bir himmet yaptık demek istiyor. Tersane sorununu hallettik imajı vererek halkın gözünü boyamış fakat tersanelerin boşaltıldığı konusunda hiçbir şey bahsetmemiştir.Sadece sağlık hizmetlerinde yapmış olduğu ajitasyonlarla birlikte Zonguldak halkını ve ülke insanını aldatmaya büyük bir suretle devam etmektedir. Elinde Zonguldak ile ilgili başka bir proje olmadığı görülmüştür. Maalesef AK Partinin adayları da Zonguldak ile ilgili hiçbir mesaj verememektedirler. Bütün çalışmaların haricinde Zonguldak’ımızın geri kalmışlıkta ülke gündeminde boşaltılmışlıkta birinci sırada yer almaya çalıştığını hep birlikte gördük.

Başbakan Ecevit’ten örnek veriyor ama Erbakan hocaya yaptıklarını ne çabuk unuttu!

Başbakanın, Ecevit ile ilgili söylenen söylemler ve sağlığındayken üzerine beton atmaya çalıştılar diye verdiği mesajı aynı şekilde kendi yetişmiş olduğu Milli Görüş davasına yaptığı bir takım ayak oyunları ile ve görevde olduğu 8,5 yıllık iktidarı boyunca boş şeylerle uğraştığını görmüş olduk. Maalesef Zonguldak’ımızın geri kalmışlığı konusunda başbakanın elinde hiçbir projesinin olmaması üzücüdür. Havaalanı ile ilgilide vermiş olduğu mesajda da sadece gelip, konuşmak olmak için konuşması da çok vahim bir tablo çizmektedir.

 AK Parti iktidarı sadece yolun kenarını tamir etmek, sağlık ocağı açmak ve okullara ilave bir iki derslik sınıf açmaktan başka hiçbir hizmet getirilememiştir. Göstermelik işler yapılarak vatandaşın gözünü boyamaktadırlar. Türkiye Taşkömürü geri bırakılmış, üretim düşmüş ve hiçbir hizmet yapılamayarak Zonguldak hayalet bir şehir meydana getirilmiştir. Nasıl Saadet Partisi 1996 ve 1997 yıllarında işçimize, emeklimize, memurumuza ve asgari ücretlimize yaşanabilir ortam sağladıysa bunu bugünkü şartlarda da sağlayacak güce sahiptir. Bölgemize yatırımlar yaparak Büyükşehir’lere göç eden vatandaşlarımızı memleketlerine geri getirmeye çalışacağız. Sanayiyi bölgemize getirerek kalkınma atağını başlatacağız ve en önemlilerinden bir tanesi olan TTK’nın üretiminin artması için işçi alımları gerçekleştireceğiz. Karaelmas Üniversitesi’nin daha da büyüyüp gelişmesine ön ayak olacağız. Bu güç dün olduğu gibi bugünde partimizde vardır.” dedi.   

 

 

2021

Yorum Ekle

Yazdır
   

YORUM LİSTESİ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

n

10/12/2014 - 21:53 TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ

n

10/12/2014 - 21:41 AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

n

10/12/2014 - 21:37 MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

n

10/09/2014 - 16:28 ZİRAAT ODASI BAŞKANLARI, ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

10/09/2014 - 16:17 CHP 91 YAŞINDA

n

10/09/2014 - 16:14 POSBIYIK, CHP KURULTAYINI DEĞERLENDİRDİ..

n

10/09/2014 - 15:16 REZİDANS FACİASI TBMM GÜNDEMİNDE

n

22/05/2014 - 10:13 ÇANAKÇILAR YÖNETİM KURULU BAŞKAN’I ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

12/03/2014 - 09:46 Başkan Posbıyık Projelerini tanıttı

n

12/03/2014 - 09:41 Ulupınar’dan Acil Sağlık Hizmetleri Yatırımları…

n

06/03/2014 - 07:34 Posbıyık, Kışla Sanayi Ve Elmatepe’yi Gezdi

n

06/03/2014 - 07:22 Milletvekili Candan’dan Vakıf Sözü

n

05/03/2014 - 10:59 Kartal: “Bu yalın gerçeği kimse değiştiremez”

n

05/03/2014 - 10:50 Uysal'dan Kavaklık'a Davullu Zurnalı Çıkarma!..

n

05/03/2014 - 10:44 Özdemir “Ereğli her geçen gün kan kaybediyor”

n

27/06/2013 - 10:53 ÇAKIR, ÇAYIRLI BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

n

15/06/2013 - 08:59 ULUPINAR, BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ

n

18/01/2013 - 15:51 TÜRKER: “SAĞLIK KURUMLARI HALK ADINA DENETLENMELİ”

n

18/01/2013 - 15:24 ULUPINAR, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN TOPLANTIYA KATILDI

n

17/01/2013 - 20:05 ÖZTÜRK: “ZONGULDAK ÖLÜMLERLE ANILIR OLDU”

n

17/01/2013 - 19:59 TÜRKER: “PARLAMENTO’DA ÇİFTÇİYİ GÜÇLENDİRME KOMİSYONU KURULMALI”

n

17/01/2013 - 19:53 ZONGULDAK’IN SORUNLARI KONUŞULDU

n

17/01/2013 - 19:45 ARSLAN KELEŞ’TEN ÇAKIR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

n

17/01/2013 - 19:39 ULUPINAR, DEVREKLİ KONUKLARINI AĞIRLADI

n

17/01/2013 - 19:08 CHP’Lİ KADINLAR ANADOLU YOLLARINDA

n

26/09/2012 - 09:30 ULUPINAR, ANTALYA 9. BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI

n

30/06/2012 - 16:40 “DÖRT DÖRTLÜK EĞİTİM TUZAĞI”

n

30/06/2012 - 16:06 EREĞLİ MUHTARLARI KÖKTÜRK’E SORUNLARINI İLETTİLER

n

30/06/2012 - 16:03 KÖKTÜRK: “SORUŞTURMA BAŞLATILACAK MI?”

n

16/06/2012 - 15:13 KÖKTÜRK: “ADLİYELERİN KAPATILMASI ADALETLİ Mİ?”

n

16/06/2012 - 15:00 ULUPINAR’I, MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ ZİYARET ETTİ

n

17/03/2012 - 14:53

“TÜRKİYE’NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR”

n

27/02/2012 - 17:44 CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü kurultayda ki yerini aldı

n

27/02/2012 - 17:42

Ulupınar, çalışmalara hız verdi

n

27/02/2012 - 17:30

AKP Yerel Yönetimler Toplantılarının son ayağını gerçekleştirdi

n

14/02/2012 - 16:12

Köktürk, Bozdağ’a MİT’i sordu

n

14/02/2012 - 16:04

ULUPINAR HIZLANDI

n

14/02/2012 - 15:55

MHP-AKP KAVGASI!

n

15/12/2011 - 13:12

AKP GENÇLİK KOLLARINDAN BELDE BELEDİYELERİNE ZİYARET

n

15/12/2011 - 13:09

“EĞİTİMSİZ MOLLALARA DEĞİL, ÖĞRETMENLERE KADRO VERİN”

n

15/12/2011 - 13:06

KÖKTÜRK’TEN SERT SÖZLER!..

n

15/12/2011 - 12:45

KARTAL, TEŞEKKÜR ETTİ

n

03/11/2011 - 15:43

KÖKTÜRK’TEN BAKANA SORU

n

15/09/2011 - 16:27 KALAY’DAN ZEHİR GİBİ AÇIKLAMA

n

19/08/2011 - 19:25

 “FİLYOS’A VERİLEN SÖZLER TUTULMALIDIR!..”

n

19/08/2011 - 19:21

CHP Heyeti’nden Kılıçdaroğlu ziyareti

n

19/08/2011 - 19:07 “34 Yıl Sonra Bir Araya Geldiler”

n

11/08/2011 - 14:19

KÖKTÜRK: “HABERAL’IN ZONGULDAK HALKINA KUCAK DOLUSU SELAMI VAR!..”

n

11/08/2011 - 13:55

CHP’NİN SESİ ÇIKTI!

n

14/06/2011 - 12:44

Candan, 12 Haziran’ı değerlendirdi

n

14/06/2011 - 12:38

EN BAŞARILI PARTİ CHP

n

12/06/2011 - 21:03

ZONGULDAK’TA AKP:3 CHP:2

n

12/06/2011 - 15:38

Posbıyıklar oylarını kullandı

n

12/06/2011 - 15:26

CHP’den dev konvoy

n

12/06/2011 - 15:23

CHP Mitingi

n

26/05/2011 - 13:56

“AKP SANDIĞA GÖMÜLECEK”

n

22/05/2011 - 14:30

ALAPLI`DA POSBIYIK COŞKUSU

n

22/05/2011 - 14:27

“TERMİK SANTRALE HAYIR!”

n

17/05/2011 - 20:19

“BÜYÜK DESTEK”

n

15/05/2011 - 19:02

BATUM; “POSBIYIK’A KEFİLİM”

n

15/05/2011 - 18:58

Akaya, “Hodri Meydan” dedi

n

15/05/2011 - 18:48

“Biz bir aileyiz”

n

14/05/2011 - 13:29

Posbıyıklar dur durak bilmiyor

n

14/05/2011 - 13:17

Akkaya; “AKP, Zonguldak’ta taşeron cenneti yarattı”

n

12/05/2011 - 18:16

“TOPTAN, ZONGULDAK İÇİN NE YAPTI?”

n

12/05/2011 - 16:43

“BU NASIL CHP”

n

06/05/2011 - 18:44

“Halkın Neriman Ablası”

n

06/05/2011 - 18:35

“MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İPOTEK ALTINA ALINDI”

n

06/05/2011 - 18:28

Bağımsız Milletvekili Adayı Ali Uzun TSO’yu ziyaret etti
”Hizmet almada geriyiz”

n

06/05/2011 - 18:21

Verem Savaş’tan Posbıyık’a destek

n

11/04/2011 - 17:51

Aday Listeleri belirlendi

n

02/04/2011 - 19:28

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

n

02/04/2011 - 19:21

Kır’dan teşekkür ziyareti

n

02/04/2011 - 19:11

NERİMAN POSBIYIK’A BÜYÜK DESTEK

n

02/04/2011 - 19:02

Yazıcıoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor

n

02/04/2011 - 18:57

Arslan Keleş, teşekkür etti

n

11/03/2011 - 13:21

POSBIYIK İSTİFA ETMEDİ

n

11/03/2011 - 13:14

YAZICIOĞLU, ADAY GİBİ!..

n

11/03/2011 - 13:03

Türker: “Her vatandaş 4 bin dolar borçlu doğuyor”

n

11/03/2011 - 12:54

Aday adayı başvuruları 14 Mart’ta sona erecek

n

04/03/2011 - 13:21

CHP İl Başkanı Tümer Peker özeleştiri yaptı

n

04/03/2011 - 13:16

CHP İlçe Başkanlığı’na atanan Kartal’dan birlik mesajı

n

26/02/2011 - 14:21

PEKER’İN EREĞLİ GAFI !..

n

26/02/2011 - 14:08

YAZICIOĞLU, “YARIŞTA BEN DE VARIM!..”

n

26/02/2011 - 13:57

Yazıcıoğlu, partisini ziyaret etti

n

03/02/2011 - 10:36 Çıladır: “Zonguldak ve Ereğli’nin kent kesimleri CHP’nin lokomotifi”

n

08/01/2011 - 19:31

TDH’liler, CHP’li oldu

n

08/01/2011 - 18:07

Yazıcıoğlu, AKP’den aday adayı

n

08/01/2011 - 17:55

CHP’den birlik beraberlik mesajı

n

08/01/2011 - 17:20

CHP Seçim startını verdi

n

24/12/2010 - 16:47

Kartal, “CHP’nin iktidar yürüyüşü başlamıştır”

n

24/12/2010 - 15:20

Köktürk, “CHP Zonguldak’a hak ettiği değeri veriyor”

n

16/12/2010 - 15:34

Balcı, gündemi değerlendirdi.

n

08/12/2010 - 14:15

CHP’den Cöbekoğlu ziyareti

n

02/12/2010 - 13:22

Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri’nden Başkan Posbıyık’a yanıt

n

02/12/2010 - 13:05

Çaycumalı vatandaşların Posbıyık sevgisi

n

02/12/2010 - 12:53

Korkutan’dan çarpıcı açıklamalar

n

07/10/2010 - 12:36

AKP’den 10 köye 10 çivi çakma projesi

n

17/09/2010 - 14:58 AKP, referandumu değerlendirdi

n

17/09/2010 - 14:35 Referandum oylarının bölgemizde ve ilçemizdeki dağılımları

 
eXTReMe Tracker

©2007 Bütün Hakları Saklıdır...
Tasarim : Canliyayin.Org