Tehlike ortadan kaldırılıyor | Şampiyon İrlanda Yolcusu | TSO, TOBB EĞİTİMİNE KATILDI | KAMPANYAYA KATILIM ÇAĞRISI… | BAHAR ALERJİSİ KAPIYI ÇALIYOR | TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ | GAZETECİLER DERNEĞİNDEN JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET.. | AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI | MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI | Karabük Belediyesi Yeni Parklar ile Yeşil Alanları Çoğaltıyor |

Bugün 24.01.2018

CHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimininin çalışmalarını sizce nasıl?

Seçenekler
Halil Posbıyık
Dr. Hüseyin Uysal
Dr. Recep Erdoğan
Mevlüt Özdemir

Sonuçları Göster

Tekil (Bugün) 591
Toplam 7674381
En Fazla 101842
Ortalama 2185
 
NERİMAN POSBIYIK’A BÜYÜK DESTEK
 
 
Tüm ili karış karış gezen CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı Neriman Posbıyık büyük ilgi görüyor.

02/04/2011

“Kadınların lideri benim” diyen Neriman Posbıyık, “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı sosyal projelerden Başbakan Erdoğan çok rahatsız oldu” şeklinde konuştu.

28 Mart Pazartesi gününü Kozlu, Zonguldak Merkez, Kilimli ve Çatalağzı ziyaretleriyle değerlendiren Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık, 29 Mart Salı günü de ziyaretlerini sürdürdü.

Sırasıyla Devrek, Gçkçebey ve Çaycuma ilçelerini ziyaret eden Milletvekili Aday SAdayı Neriman Posbıyık’a, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Muhammet Arslan, partinin Eski Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Bayram Gürkan, bazı parti üyeleri ve Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin bazı yöneticileri de eşlik etti.

Ziyaretlerine saat 12.00’de başlayan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık’ın ilk ziyaret durağı Devrek’ti.

Partisinin Devrek İlçe Başkanlığını ziyaret eden Posbıyık, yönetim kurulu üyesi Şenol Büklü, bazı yöneticiler ve Kadın Kolu üyeleri tarafından karşılandı.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve beraberindekilerle birlikte örgütlerini ziyaret eden Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık’ı örgüt binası önünde karşılayan Şenol Büklü, basın mensuplarına ve partililere hitaben yaptığı konuşmada,  böylesine kritik bir dönemde milletvekili aday adayı olarak medeni bir cesaret örneği gösteren Neriman Posbıyık’ı tebrik ederken; “İnşallah ilimiz ve bölgemiz için hayırlısı olur. Beni en çok sevindiren olay, iktidar partisinde olduğu kadar fazla sayıda aday adayımızın olması. Bu, bizim partimizin büyüklüğünü ve köklü geçmişini gösteriyor. Sayın Posbıyık’a da çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.”, dedi.

Devrek Örgütü’nün gösterdiği yakın ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Neriman Posbıyık da ziyarette yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği Atatürkçü, laik bir kadın ve eğitimci olduğunu belirterek, sivil toplum örgütlerinde görev alan ve yıllarca da Halil Posbıyık gibi bir duayenin eşi olarak onunla omuz omuza siyasetin en doruk noktasına kadar ulaştığına inanan bir bayan olarak aday adayı olmaya karar verdiğini ifade etti Bayan Posbıyık Devrek İlçe Örgüti’ne gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada; “Ben, kendime ve birikimime güveniyorum. 20 yılı aşkın bir süredir Halil Posbıyık gibi başarılı, Türkiye’nin tanıdığı ve yöresinin takdirle alkışladığı bir siyaset adamı ile sır sırta vererek bu birikimi elde ettim. Altyapım sağlam, donanımlıyım. Bu seçimlerde ben de varım ve hepinizin desteklerini bekliyorum.”, dedi. Konuşmasında Adalet ve Kalkınma Partisi hükümeti döneminde kadınların ikinci plana itildiğini iddia eden ve hükümete eleştiriler yönelten Bayan Posbıyık sözlerini şu cümlelerle sürdürdü:

“KADINLARIN LİDERİ BENİM.”

“AKP hep kadını ikinci plana itti. Şu anda gün bence kadınların sahalara, alanlara çıkması gereken bir süreç. Dolayısıyla ben bir kadın olarak kadınların sürekli eylemler yapmasından; bir ve beraber olmasından yanayım. Hep birlikte yöremizin, ülkemizin öncelikli sorunlarını kadınlar olarak çözmemiz gerekir. İşte kadınların da lideri benim. Ben kendime güveniyorum. Hırslı ve azimli bir yapım var. Tuttuğumu koparırım. Partime olan inancımla, özgüvenimle de bunu başaracağıma yürekten inanıyorum.”

AKP’lilerin ve Başbakan Erdoğan’ın, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun çalışma, proje ve söylemlerinden rahatsız olduklarını iddia eden CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Posbıyık; “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun projelerinden AKP çok rahatsız oldu, birdenbire sarsılmaya başladı. İnanılmaz çirkin ifadelerle bu projeleri çürütmeye çalışıyor Tayyip Erdoğan.”, cümlelerine yer verdiği konuşmasında şu görüşlere de yer verdi:  “Ben şuna inanıyorum: Dürüst bir liderimiz var. Ama benim bölgemde kimlerin oy potansiyeli yüksek, bir de buna bakmak lazım. İktidar olmamız için sadece CHP’lilerin oyları yetmez bize. Bizim, diğer partilere gönül vermiş kişilerden de oy almamız lazım. Bunu kabul ederek yola çıkmamız lazım. Demek ki adaylarımızı sıralarken önce bunu düşüneceğiz. Oy potansiyelini düşüneceğiz. Ben bu anlamda kendime yüzde yüz güveniyorum.”

“ZONGULDAK İÇİN BAĞIRAN SADECE HALİL POSBIYIK.”

Türkiye Zonguldak’ı eylemler kenti olarak biliyordu. Hakkımızı aramak için sürekli eylemler yapıyorduk. Şu anda ise Zonguldak’ın üzerine ölü toprağı serpilmiş. Bunun nedeni, liderimizin olmamasıdır. Bir avukatımızın olmamasıdır. Bize liderlik yapacak bir milletvekili lazım. İktidar da milletvekilleri de bizim milletvekillerimiz de korkak ve ürkek. Zonguldak için kimse bir şey yapmadı. Zonguldak için bağıran sadece Halil Posbıyık oldu. Ben de hep yanında ve onunla beraber mücadele verdim.

Ziyaret turlarına partisinin Devrek İlçe Örgütü ile başlayan Neriman Posbıyık’ın ikinci durağı da Gökçebey ilçesiydi. Saat 13.00’te beraberindekilerle birlikte Gökçebey Belediye Başkanı Zeli Kılıçarslan’ı makamında ziyaret eden Bayan Posbıyık, Başkan Kılıçarslan’dan da büyük ilgi ve destek gördü. Kendisine çiçek takdim eden Neriman Posbıyık’a hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kılıçarslan, 12 Haziran Genel Seçimleri’nin önemine işaret ederken, böyle önemli bir seçimde taşın altına elini koyan eğitimcilerden biri olan Bayan Posbıyık’ı takdir ettiğini ifade etti ve konuşmasında şu görüşleri sundu:

“POSBIYIK HEM EREĞLİ’Yİ HEM ALAPLI’YI TEMSİL EDİYOR.”

“Önümüzde ülkemizi çok ilgilendiren bir genel seçim var. Bu genel seçim, ülkemizin geleceği anlamında çok büyük önem taşıyor. Sayın Neriman Posbıyık da milletvekili aday adaylığı ile bana göre potansiyeli en yüksek kent olan Karadeniz Ereğli’yi ve onunla birlikte de Alaplı’yı temsil ediyor. Kendisini kutluyorum. Başarı dileklerimi iletiyorum. Zaten Halil Posbıyık’ın olduğu yerde başarı vardır. Neriman Hanım da o başarıyı bir şekilde sürdürecektir, diye düşünüyorum…”

“ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ GÖSTERMEYE HAZIRIZ.”

İnşallah partimiz, ilimiz ve ülkemiz için çok iyi olacak. Kendisini, bu yürekliliği gösterdiği için de aynı zamanda kutluyorum.”

Ben de bir eğitimciyim. Her zaman söylediğim bir şey var: Eğitimci insanlar taşın altına ellerini sokmalılar. Bu anlamda da Sayın Posbıyık’ın aday adaylığı çok önemlidir. Kendisini tekrar kutluyorum. Gönlümüz kendisiyle. İnşallah biz de elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız.

“HALİL POSBIYIK’I YANSITACAĞIM.”

Gökçebey Belediye Başkanı Arslankılıç’ın sözlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık da yaptığı konuşmada, kendisine milletvekili aday listesinde şans verildiği ve milletvekili seçilebildiği takdirde Zonguldak’ı en iyi şekilde temsil etmeye hazır olduğu mesajını verdi. Bayan Posbıyık konuşmasında; “Bu güzel duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Allah nasip eder de meclise girersem, oradaki çalışmalarımın Halil Posbıyık’ı yansıttığını göreceksiniz. Ben öğretmenliğimde de en başarılı öğrencileri yetiştirmeye çalıştım ve başarılı olduğuma da inanıyorum. Bunun dışında birçok sivil toplum örgütünde yöneticilik yaptım. Birçok da hizmetlerim oldu.

Bu genel seçim öncesinde mutlaka milletvekili aday listesine sıralamaya koyacağımız adayların potansiyellerine bakalım. O adayların alabilecekleri oya bakalım. O adayların kimler tarafından kucaklandığına bakalım.

12 Haziran Genel Seçimleri, var olma ya da yok olma seçimleri. Torunlarımıza ve çocuklarımıza nasıl bir Türkiye bırakacağız? Atatürk’ün bize bıraktığı Türkiye bakın hale geldi? O açıdan çok akıllı hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum. Herkesin desteğini bekliyorum. Ben yürekliyim, cesurum, çalışkanım. Kendime de güveniyorum. Arkamda da Halil Posbıyık gibi duayen bir politikacı ve hizmet adamı var. Onun için de kendimi 3-0 önde görüyorum.”, dedi.

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık, Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Arslankılıç’a makamında gerçekleştirdiği ziyaretin ardından partisinin Gökçebey İlçe Örgütü’ne geçti. Ömer Başoğlu’nun milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmesinden sonra ilçe başkanlığına seçilen Hasan Oktay ile bir süre görüşen Posbıyık’a, ilçe halkı da büyük ilgi gösterdi. Ziyarette bir konuşma yapan Gökçebey İlçe Başkanı Oktay; “Sayın Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve değerli eşi Neriman Hanım’a bu ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Sayın Neriman Posbıyık, bizim bu genel seçimlerde CHP’nin daha çok oy alıp en az üç milletvekili çıkarmamıza katkı sağlayacak arkadaşlarımızdandır.”, ifadelerine yer verirken, yeni görevinde başarı dilemek için Oktay’ı ziyaret etmek istediklerini kaydeden Neriman Posbıyık da konuşmasında AKP hükümetini eleştirdi.

“EKONOMİK ÇÖKÜŞ YAŞIYORUZ.”

12 Haziran Genel Seçimlerinin ülkemiz için çok önemli bir seçim olduğu görüşünü yineleyen Neriman Posbıyık örgütteki konuşmasında şu görüşleri sundu:  “Ülkemiz çok karanlık günlere doğru hızla ilerliyor.  Eğer bu seçimde de AKP hükümeti tekrar tek başına iktidar olduğu takdirde bizi nelerin beklediğini hepimiz tahmin edebiliyoruz. Son yollarda, özellikle de AKP hükümetinden sonra ülkemiz ekonomik anlamda da hızla çöküşe doğru gitmekte. Bu seçimlerde ben inanıyorum ki, Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu ile birlikte güvenilir bir iktidar yaratacağız. Ben de Atatürk’ün partisinden bir kadın milletvekili aday adayı olarak karşınıza geldim. Kendime güveniyorum…”

“HEDEFİMİZ DÖRT MİLLETVEKİLİ VE BİR BAKAN ÇIKARMAK.”

“70’li yıllarda eylemler kenti iken bugün kimsede bir hareket ve tepki yok. Bunun nedeni de seçtiğimiz siyasilerin sadece kendilerini düşünmeleridir. Bunu söylerken üzülüyorum; ama gerçekleri de dile getirmeliyiz. Korkak, ürkek ve pısırık politikacılarla maalesef biz bugünlere geldik. Bundan sonra ise doğru adaylarla yola çıkarsak Zonguldak’tan dört milletvekili çıkarabiliriz ve bir bakana da sahip olabiliriz. Bundan eminim. Hedefimiz bu olmalı.”

SON DURAK ÇAYCUMA’YDI

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık Devrek ve Gökçebey ilçelerine gerçekleştirdikleri bu ziyaretlerin ardından da günün son durağı olan Çaycuma’ya geçti. Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk’ün memleketi olan Çaycuma’da halktan büyük ilgi gören Neriman Posbıyık, partisinin ilçe örgütünde de partililerle bir araya geldi. İlçe Başkanı Şeref Köktürk ve partililer tarafından ağırlanan Posbıyık ve basın mensuplarına hitaben bir konuşma yapan CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk konuşmasında; “Hepinizin bildiği gibi 12 Haziran Genel Seçimleri ülkemiz açısından büyük önem arz etmektedir. Bu seçimler arifesinde nitelikli aday adaylarımız var. Her biri de CHP’yi en iyi şekilde temsil edebilecek kabiliyette isimler. Genel Merkezi’mizin işi zor. 29 aday adayı içinden 5 milletvekili adayı çıkarabilmek çok zor olsa gerek. Ben Neriman Hanım’a da başarılar diliyorum. Kendisi sivil toplum örgütlerinde başarıyla görev yapmış, aynı zamanda Zonguldak’ın renkli simalarından biri olan Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi ve en yakın destekçisi. Onun arkasındaki en büyük güç.”, ifadelerine yer verdi.

Köktürk’e ve tüm Çaycumalılar’a teşekkür eden Neriman Posbıyık da konuşmasında CHP’nin ve AKP’nin yöre milletvekillerini eleştirdi. “Ben çok şanslıyım. Çünkü benim yanında aslanlar gibi siyasetin duayeni, tüm Türkiye’de tanınan biri, Halil Posbıyık var. Ben kendisiyle yıllardan beri omuz omuza siyasetin içindeyim. Ben artık piştim. Bu duruma gelmiş biri olarak kendime olan inancım ve güvenimle aday adayı olarak yola çıktım. Ben rödevansçıların sorunlarını da çok iyi biliyorum, ÇATES’i de çok iyi biliyorum, Zonguldak’ın her sorununu da çok iyi biliyorum. Bu sorunların çözüm önerilerinin neler olabileceğini de iyi biliyorum. Ancak Zonguldak bugüne kadar hep ihmal edildi. Bunda bizim de oy verenler olarak suçumuz var.”, diyen Bayan Posbıyık, Zonguldak’taki lider eksikliğine işaret etti. Posbıyık konuşmasını şu cümlelerle sürdürdü:

“ZONGULDAK İÇİN HİÇBİR ŞEY YAPMADILAR.”

“Meclise gönderdiğimiz vekillerimizin hiçbiri Zonguldak için bir şey yapmadı. Korkak, ürkek, pısırık milletvekilleri seçtik. Muhalefette olabilirsiniz. “Ben muhalefetteyim, ne yapabilirim?”, diyerek milletvekilliği olmaz. Böyle bir şeyi asla kabul etmiyorum. Vatandaş, kendisine yol gösterecek liderini bekliyor. Siz yeter ki liderlik yapın, arkanızdan gelecek liderler hazır. Liderlik yapamazsanız Zonguldak’ın sorunlarını çözemezsiniz.”  

 

1740

Yorum Ekle

Yazdır
   

YORUM LİSTESİ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

n

10/12/2014 - 21:53 TURPÇU VE DERTLİ EREĞLİ’YE GELDİ

n

10/12/2014 - 21:41 AK PARTİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

n

10/12/2014 - 21:37 MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

n

10/09/2014 - 16:28 ZİRAAT ODASI BAŞKANLARI, ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

10/09/2014 - 16:17 CHP 91 YAŞINDA

n

10/09/2014 - 16:14 POSBIYIK, CHP KURULTAYINI DEĞERLENDİRDİ..

n

10/09/2014 - 15:16 REZİDANS FACİASI TBMM GÜNDEMİNDE

n

22/05/2014 - 10:13 ÇANAKÇILAR YÖNETİM KURULU BAŞKAN’I ULUPINAR’I ZİYARET ETTİ

n

12/03/2014 - 09:46 Başkan Posbıyık Projelerini tanıttı

n

12/03/2014 - 09:41 Ulupınar’dan Acil Sağlık Hizmetleri Yatırımları…

n

06/03/2014 - 07:34 Posbıyık, Kışla Sanayi Ve Elmatepe’yi Gezdi

n

06/03/2014 - 07:22 Milletvekili Candan’dan Vakıf Sözü

n

05/03/2014 - 10:59 Kartal: “Bu yalın gerçeği kimse değiştiremez”

n

05/03/2014 - 10:50 Uysal'dan Kavaklık'a Davullu Zurnalı Çıkarma!..

n

05/03/2014 - 10:44 Özdemir “Ereğli her geçen gün kan kaybediyor”

n

27/06/2013 - 10:53 ÇAKIR, ÇAYIRLI BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

n

15/06/2013 - 08:59 ULUPINAR, BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ

n

18/01/2013 - 15:51 TÜRKER: “SAĞLIK KURUMLARI HALK ADINA DENETLENMELİ”

n

18/01/2013 - 15:24 ULUPINAR, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN TOPLANTIYA KATILDI

n

17/01/2013 - 20:05 ÖZTÜRK: “ZONGULDAK ÖLÜMLERLE ANILIR OLDU”

n

17/01/2013 - 19:59 TÜRKER: “PARLAMENTO’DA ÇİFTÇİYİ GÜÇLENDİRME KOMİSYONU KURULMALI”

n

17/01/2013 - 19:53 ZONGULDAK’IN SORUNLARI KONUŞULDU

n

17/01/2013 - 19:45 ARSLAN KELEŞ’TEN ÇAKIR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

n

17/01/2013 - 19:39 ULUPINAR, DEVREKLİ KONUKLARINI AĞIRLADI

n

17/01/2013 - 19:08 CHP’Lİ KADINLAR ANADOLU YOLLARINDA

n

26/09/2012 - 09:30 ULUPINAR, ANTALYA 9. BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI

n

30/06/2012 - 16:40 “DÖRT DÖRTLÜK EĞİTİM TUZAĞI”

n

30/06/2012 - 16:06 EREĞLİ MUHTARLARI KÖKTÜRK’E SORUNLARINI İLETTİLER

n

30/06/2012 - 16:03 KÖKTÜRK: “SORUŞTURMA BAŞLATILACAK MI?”

n

16/06/2012 - 15:13 KÖKTÜRK: “ADLİYELERİN KAPATILMASI ADALETLİ Mİ?”

n

16/06/2012 - 15:00 ULUPINAR’I, MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ ZİYARET ETTİ

n

17/03/2012 - 14:53

“TÜRKİYE’NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR”

n

27/02/2012 - 17:44 CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü kurultayda ki yerini aldı

n

27/02/2012 - 17:42

Ulupınar, çalışmalara hız verdi

n

27/02/2012 - 17:30

AKP Yerel Yönetimler Toplantılarının son ayağını gerçekleştirdi

n

14/02/2012 - 16:12

Köktürk, Bozdağ’a MİT’i sordu

n

14/02/2012 - 16:04

ULUPINAR HIZLANDI

n

14/02/2012 - 15:55

MHP-AKP KAVGASI!

n

15/12/2011 - 13:12

AKP GENÇLİK KOLLARINDAN BELDE BELEDİYELERİNE ZİYARET

n

15/12/2011 - 13:09

“EĞİTİMSİZ MOLLALARA DEĞİL, ÖĞRETMENLERE KADRO VERİN”

n

15/12/2011 - 13:06

KÖKTÜRK’TEN SERT SÖZLER!..

n

15/12/2011 - 12:45

KARTAL, TEŞEKKÜR ETTİ

n

03/11/2011 - 15:43

KÖKTÜRK’TEN BAKANA SORU

n

15/09/2011 - 16:27 KALAY’DAN ZEHİR GİBİ AÇIKLAMA

n

19/08/2011 - 19:25

 “FİLYOS’A VERİLEN SÖZLER TUTULMALIDIR!..”

n

19/08/2011 - 19:21

CHP Heyeti’nden Kılıçdaroğlu ziyareti

n

19/08/2011 - 19:07 “34 Yıl Sonra Bir Araya Geldiler”

n

11/08/2011 - 14:19

KÖKTÜRK: “HABERAL’IN ZONGULDAK HALKINA KUCAK DOLUSU SELAMI VAR!..”

n

11/08/2011 - 13:55

CHP’NİN SESİ ÇIKTI!

n

14/06/2011 - 12:44

Candan, 12 Haziran’ı değerlendirdi

n

14/06/2011 - 12:38

EN BAŞARILI PARTİ CHP

n

12/06/2011 - 21:03

ZONGULDAK’TA AKP:3 CHP:2

n

12/06/2011 - 15:38

Posbıyıklar oylarını kullandı

n

12/06/2011 - 15:26

CHP’den dev konvoy

n

12/06/2011 - 15:23

CHP Mitingi

n

26/05/2011 - 13:56

“AKP SANDIĞA GÖMÜLECEK”

n

22/05/2011 - 14:30

ALAPLI`DA POSBIYIK COŞKUSU

n

22/05/2011 - 14:27

“TERMİK SANTRALE HAYIR!”

n

17/05/2011 - 20:19

“BÜYÜK DESTEK”

n

15/05/2011 - 19:02

BATUM; “POSBIYIK’A KEFİLİM”

n

15/05/2011 - 18:58

Akaya, “Hodri Meydan” dedi

n

15/05/2011 - 18:48

“Biz bir aileyiz”

n

14/05/2011 - 13:29

Posbıyıklar dur durak bilmiyor

n

14/05/2011 - 13:17

Akkaya; “AKP, Zonguldak’ta taşeron cenneti yarattı”

n

12/05/2011 - 18:16

“TOPTAN, ZONGULDAK İÇİN NE YAPTI?”

n

12/05/2011 - 16:43

“BU NASIL CHP”

n

06/05/2011 - 18:44

“Halkın Neriman Ablası”

n

06/05/2011 - 18:35

“MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İPOTEK ALTINA ALINDI”

n

06/05/2011 - 18:28

Bağımsız Milletvekili Adayı Ali Uzun TSO’yu ziyaret etti
”Hizmet almada geriyiz”

n

06/05/2011 - 18:21

Verem Savaş’tan Posbıyık’a destek

n

11/04/2011 - 17:51

Aday Listeleri belirlendi

n

02/04/2011 - 19:28

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

n

02/04/2011 - 19:21

Kır’dan teşekkür ziyareti

n

02/04/2011 - 19:11

NERİMAN POSBIYIK’A BÜYÜK DESTEK

n

02/04/2011 - 19:02

Yazıcıoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor

n

02/04/2011 - 18:57

Arslan Keleş, teşekkür etti

n

11/03/2011 - 13:21

POSBIYIK İSTİFA ETMEDİ

n

11/03/2011 - 13:14

YAZICIOĞLU, ADAY GİBİ!..

n

11/03/2011 - 13:03

Türker: “Her vatandaş 4 bin dolar borçlu doğuyor”

n

11/03/2011 - 12:54

Aday adayı başvuruları 14 Mart’ta sona erecek

n

04/03/2011 - 13:21

CHP İl Başkanı Tümer Peker özeleştiri yaptı

n

04/03/2011 - 13:16

CHP İlçe Başkanlığı’na atanan Kartal’dan birlik mesajı

n

26/02/2011 - 14:21

PEKER’İN EREĞLİ GAFI !..

n

26/02/2011 - 14:08

YAZICIOĞLU, “YARIŞTA BEN DE VARIM!..”

n

26/02/2011 - 13:57

Yazıcıoğlu, partisini ziyaret etti

n

03/02/2011 - 10:36 Çıladır: “Zonguldak ve Ereğli’nin kent kesimleri CHP’nin lokomotifi”

n

08/01/2011 - 19:31

TDH’liler, CHP’li oldu

n

08/01/2011 - 18:07

Yazıcıoğlu, AKP’den aday adayı

n

08/01/2011 - 17:55

CHP’den birlik beraberlik mesajı

n

08/01/2011 - 17:20

CHP Seçim startını verdi

n

24/12/2010 - 16:47

Kartal, “CHP’nin iktidar yürüyüşü başlamıştır”

n

24/12/2010 - 15:20

Köktürk, “CHP Zonguldak’a hak ettiği değeri veriyor”

n

16/12/2010 - 15:34

Balcı, gündemi değerlendirdi.

n

08/12/2010 - 14:15

CHP’den Cöbekoğlu ziyareti

n

02/12/2010 - 13:22

Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri’nden Başkan Posbıyık’a yanıt

n

02/12/2010 - 13:05

Çaycumalı vatandaşların Posbıyık sevgisi

n

02/12/2010 - 12:53

Korkutan’dan çarpıcı açıklamalar

n

07/10/2010 - 12:36

AKP’den 10 köye 10 çivi çakma projesi

n

17/09/2010 - 14:58 AKP, referandumu değerlendirdi

n

17/09/2010 - 14:35 Referandum oylarının bölgemizde ve ilçemizdeki dağılımları

 
eXTReMe Tracker

©2007 Bütün Hakları Saklıdır...
Tasarim : Canliyayin.Org